Prison / WaterBlock / SkyGrid
#1
Ze wzgledu na mala liczbe graczy grajacych na tych trzech trybach (Prison, WaterBlock, SkyGrid) postanowilem je wylaczyc.

Niestety jak sami widzicie serwer skyland nie jest juz taki popularny jak kiedys i gra na nim coraz mniej osob. Jest mi z tego powodu niezmiernie przykro, ale ostatnio wprowadzone zmiany, dodatki w postaci mini gier oraz reklamowanie serwera itp. nie przyciagnely nowych graczy. Bede staral sie utrzymac serwer skyland jak najdluzej przy zyciu, ale pomimo malej liczby osob grajacych na serwerze chcialbym aby spedzaly one wspolnie czas w wiekszym gronie osob, a nie by byly rozsiane po 1-3 osoby w "pustostanach". Z tego wzgledu, pomimo ogromnego sentymentu i pracy wlozonej w budowanie tych trybow, postanowilem dzisiaj wylaczyc tryb SkyGrid oraz WaterBlock. W ciagu najblizszych paru dni zostanie rowniez wylaczony tryb Prison razem z Wolnoscia jak tylko zglosza sie do mnie osoby posiadajace na nim rangi. Jezeli w przyszlosci sytuacja ulegnie zmianie i na trybach pojawi sie wiecej osob, postaram sie stworzyc te tryby na nowo, na nowszej wersji gry, bazujac na waszych propozycjach z dzialow na forum.

Pozostale tryby t.j.: SkyBlock, SkyBlock 2.0, Classic, Adventure, Creative, Pistolety, SkyWars nie zostana wylaczone.

(jest o tym informacja na prisonie) Osoby posiadajace zakupione rangi prosze aby napisaly do mnie w wiadomosci prywatnej swoj nick oraz tryb na ktory chcieliby aby zostaly przeniesione ich obecne rangi. Czas trwania rang zostanie przedluzony. Jest to tylko garstka osob, ale przynajmniej w ten sposob moge wam jakos zrekompensowac wylaczenie tego trybu.


Jezeli sa tutaj osoby, ktore chcialyby jakos wesprzec serwer poprzez reklamowanie go w internecie np. youtube, fora dyskusyjne itp. smialo moga to robic. Prosilbym pozniej o przeslanie mi linkow/dowodow na pw, to odwdziecze sie jakas ranga na serwerze. Prosilbym tylko o nie reklamowanie go na innych serwerach (szczegolnie na czacie w grze) poniewaz nie jest to na miejscu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Wiadomości w tym wątku
Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez Cichusek - 06-17-2021, 09:04
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez Errrixon - 06-17-2021, 09:06
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez Ghost - 06-17-2021, 19:31
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez AdrianIII - 06-17-2021, 20:06
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez _CBS - 06-17-2021, 20:25
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez h3zquu - 06-17-2021, 20:29
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez MobGo - 06-19-2021, 11:15
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez Kenxzii - 06-19-2021, 11:45
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez zuk - 06-19-2021, 11:51
RE: Prison / WaterBlock / SkyGrid - przez h3zquu - 06-19-2021, 11:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości