Kupiłem premium za 17zł i co dalej?
#6
Sad 
(02-28-2021, 14:31)Tomek_G napisał(a):
(02-27-2021, 16:45)SaszkaMaster napisał(a):
(02-27-2021, 15:02)Tomek_G napisał(a):
(02-27-2021, 12:20)Cichusek napisał(a): kupiles range SuperVIP na trybie Skyblock 2.0, ale nigdy wczesniej tam nie grales (po kupnie nadal tam nie wszedles), wiec rangi ci nie nadalo - jest informacja na stronie, ze trzeba byc na serwerze podczas zakupu rangi.

na ktorym trybie chciales kupic range?

Czy można kupić tryb kreatywny?
Ciężko mi powiedzieć co tak naprawdę kupiłem Smile mam ponad 40ci lat a kupiłem to dla syna Smile myślałem że te 17zl to koszt dostępu do trybu online. Jak się wchodzi w skyblock 2.0 ? Bardzo dziękuję za pomoc !

Po wpisaniu w zakladce multipalyer adrsu ip serwera, wchodzisz w niwgo, pozniej rejestrujesz konto komenda /register twojehaslo, pozniej wpisujesz /l twoje haslo, po zalogowaniu naciskasz prawym przyciskiem myszy na kompas, i sa rozne tryby gry, skyblock, classic, pvp, creative, do wyboru do koloru

Super udało mi się zalogować Smile czy ten pakiet co kupiłem różni się od darmowej wersji? Czy na darmowej wersji też można grać online?
na darmowej wersji mozna rowniez grac, ale vip daje kilka dodatkow, ktorzych zwykli gracze nie posiadaja
Prison, but it's Adventure  kopane z totalnym szefem, h3zquu
[Obrazek: RrgqHzd.png]


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupiłem premium za 17zł i co dalej? - przez zuk - 02-28-2021, 15:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości