Edycja
#1
Dzień dobry, pograłem sobie godzinę z 3 graczami i mam trochę błędów oraz „dziwnych rzeczy”.


Pierwsza rzeczą jest same pistolety, z tym przeladowywaniem bardzo fajna rzecz ale proponuje aby wróci do dawnych pocisków ( śnieżki i klikanie prawo lewo ).

Druga są bronię, miałem okazje stratować: granat, karabin, pistolet oraz snajperke. Doszedłem do wniosku jak pisałem wyżej ze poprzez strzały nie czuć tego trybu pisto + snajperka ani karabin nie maja żadnego celownika nic. Jednym słowem mówiąc nie czuć tego „flow”.

Trzecia rzecz jest podobna do powyższej, cichusku jak dodałeś nowe bronię mogłeś zostawić: karabin, shot, pistolet, snajperke jako te ( motyki ) wiem ze to bez użyteczne ale mi chodzi ze dużo graczy nie gra na txt i przywczailo się do tych itemkow ( mówię na swoim przykładzie )

Czwarta, są nim hity 1.16.4. Co jak co ale będzie trzeba wrócić na stara wersje,powody  są 2: bugowanie się na niektórych klockach oraz No patrząc na graczy prawie każdy gra na Bp (1.8.8), proponuje o pozostaniu na wersji 1.8.8 .

To chyba wszytkie moje uwagi odnośnie tego trybu.

Niedostępny


Wiadomości w tym wątku
Edycja - przez PanGawrosz - 02-14-2021, 02:26
RE: Edycja - przez HubPlayGames - 02-14-2021, 03:13
RE: Edycja - przez keinettgaming - 02-14-2021, 03:46
RE: Edycja - przez h3zquu - 02-14-2021, 08:32
RE: Edycja - przez Cichusek - 02-14-2021, 08:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości