Prawda Wyjaśnienia
#1
Witajcie słuchajcie to jest ważne Da_niO A YouNoh to nie moje mk to są mk Mysterszmat on przestał grać i napisalem wątek w jego imieniu bo mi kazal i powiedzial ze jak dostanie ub da mi polowe hajsu z younoh i ja napisalem m w jego imieniu wątek o ub on teraz nie gra na serwie bo myślał że będzie gral na YouNoh ale podawał hasła ale potem zwątpiłem więc zapomnialem zmienić ip wbilem na Da_niO przysiegam YouNoh to konto mk Mysterszmat. W skrócie : YouNoh to mk MysterSzmat wyszedł z serwera i kazał napisać wątek o ub boczek dałeś ub na YouNoh ja mu powiedziałem on ucieszony żebym wbijal na YouNoh i podawał mi hasła które nie działały kazał napisać Ci na priv o reset nie udało się powiedział że to zgadnij dalej podawał ja zgadywalem żadne nie pasowało więc on skończył grac ja zwatpilem i wyszedłem z jego konta zalogowaniem się na konto Da_niO i nie zmieniłem ip przepraszam i proszę żebyście zrozumieli..... Ja nie chce sobie robić lipy ja wróciłem na serwer grac A nie znow bany  dostawać... przepraszam moj błąd zrozumcie mnie.....


Wiadomości w tym wątku
Prawda Wyjaśnienia - przez Da_niO - 10-13-2020, 14:48
RE: Prawda Wyjaśnienia - przez Boczek - 10-13-2020, 17:34
RE: Prawda Wyjaśnienia - przez Da_niO - 10-13-2020, 17:51
RE: Prawda Wyjaśnienia - przez Putin - 10-13-2020, 20:55
RE: Prawda Wyjaśnienia - przez Da_niO - 10-13-2020, 21:51
RE: Prawda Wyjaśnienia - przez 2115Ricky - 10-13-2020, 21:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości