Focus Na mnie / Tylko jednego z moderatorów
#2
uzywaj normalnego formatowania.
"Pytanie: 1. Jakie nadal słownictwo? 2. obraza jaka ? dokładnie !! 3.tym podobne ( co to znaczy ? )"
to znaczy, ze twoje wypowiedzi byly niekulturalne, zawieraly tresci wulgarne lub obrazajace inne osoby. jak zadajesz pytanie to stawiaj pytajnik, a nie dwa wykrzykniki.

"I tak ogólnie w moich wypowiedziach na czat nie ma wulgarnych treści. A jak by już były BOT który jest za to odpowiedzialny by wyłapywał je i dawał mi mute 10-30-60min. A osoba wymieniona JAKO JEDYNA (CBS_) z widzi w nich wulgarne treści, przypadek raczej wątpię. "
ten "bot" nie wylapuje wszystkich wulgaryzmow, gracze omijaja je w rozny, ciekawy sposob. naucz sie pisac moj nick, bo chyba jestem twoim ulubionym moderatorem.

"A powiedzmy sobie szczerze gram w różnych porach dnia i spotykam innych moderatorów serwa i jest cisza super można grac pisać itp. i dziwne jest to że jak CBS wbija zaczyna dziać się magia, po której już wiem że to on. "
gracze od kilku dni skarza mi sie w prywatnych wiadomosciach, ze jestes wulgarny i niemily. dostales wczoraj bana i zaraz po powrocie do gry zaczales obrazac, prowokowac i inne rozne. mozliwe, ze ulegles prowokacji, dlatego po wejsciu do gry napisalem do Ciebie, zebys zrobil zdjecie czatu jezeli byles prowokowany (dalem Ci na to 3 minuty, jest to wystarczajaco dlugi czas na scroll czatu). caly czas ktos sie na ciebie skarzy i narzeka.
a jesli chodzi o discorda to musisz wiedziec, ze nie trzymamy tam osob, ktore przeklinaja i obrazaja innych uzytkownikow.


Wiadomości w tym wątku
RE: Focus Na mnie / Tylko jednego z moderatorów - przez _CBS - 05-31-2020, 22:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości