Ban za przetrzymywanie
#1
Star 
Dzień dobry.
A więc tak, poszła na mnie skarga, że przetrzymuje użytkownika zgredzio567, co było trafne, ale zamieszczony film nie pokazuje sytuacji wcześniej, ani później.
Chciałem kupić ziemniaki na farmę a zgredzio zaproponował mi, że sprzeda mi za 3k.
Wynegocjowałem cenę do 1k i potki natychmiastowego leczenia.
Na wymieniarkach, kazał dać mi 1k i potkę to da mi tę pyrkę.
Dałem mu 1k ale powiedziałem że potkę dam jak mi da ziemniaczka.
On nie chciał to go nie wypuszczałem, a w tym samym czasie rozmawiałem na msg z przypadkowymi świadkami, którzy wiedzieli że to scam bo przyglądali się sytuacji, mieli chyba nicki xPawlo_YT oraz Qwe_xD.
Zgredzio zaczął spamić na chacie że go przetrzymuje i wzywa pomocy oraz żeby dać mu jedzenie, więc jedzenie mu dałem ale żądałem od niego żeby dał wyżej wymieniony item.
W między czasie w msg do Pawlo  nazwałem zgredzia deb*lem co nie było mądre i przyznaję się do tego, bo potem dostałem mute na 10 minut.
Mogłem pisać tylko na /r do ludzi którzy do mnie pisali. Zrobiło się zbiegowisko i wszyscy obwiniali mnie, więc napisałem na /r najpierw do zgredzia a potem do Pawlo  żeby napisali na chat że mam mute, i że nie mogę odpowiadać, a nie, że ignoruję. Pawlo  napisał, ale inni mieli to totalnie gdzieś. W końcu wypuściłem zgredzia gdy oddał mi 1k a ten zaczął krzyczeć, że dostanę bana (co przed chwilą się stało) i że nie powinienem się urodzić. Potem wyjaśniałem to autorowi/autorce nagrania, że to nieporozumienie, ale nie słuchała. Potem wyjaśniłem krok po kroku sytuację Qwe, a on dałmi ziemniaki  Big Grin . W moim odczuciu chyba o to chodzi w wymieniarkach, że jeżeli ktoś oszukuje, to się go nie wypuszcza, ale może się mylę. Proszę o unbana, lub skrócenia wygnania do kilku godzin, tak, żeby jeszcze dziś mi się skończył.

Dziękuję z góry za przeczytanie oraz rozpatrzenie mojego wpisu oraz również pozdrawiam świadków, którzy próbowali mi pomóc.

P.S: Przypomniałem sobie o zdjęciu, które zrobiłem, więc załączam poniżej.


Załączone pliki Miniatury
   
Diamond  Pandusiek  Diamond      


Wiadomości w tym wątku
Ban za przetrzymywanie - przez Pandusiek_YT - 07-27-2019, 17:10
RE: Ban za przetrzymywanie - przez JustGabu - 07-27-2019, 18:15
RE: Ban za przetrzymywanie - przez Pandusiek_YT - 07-27-2019, 18:27
RE: Ban za przetrzymywanie - przez JustGabu - 07-27-2019, 18:31
RE: Ban za przetrzymywanie - przez Pandusiek_YT - 07-27-2019, 18:35
Ban za przetrzymywanie - przez Boczek - 07-27-2019, 18:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości