Skarga na Pomocnika Tails zwany też Toiru
#1
Witam doznałem dziś dosyć dziwną sytuacje, z jednym z pomocników administracji. Jeden Pomocnik nie dość że jedno stronny to jeszcze jak to mu zacytowałem wykorzystuje swoją rangę bo myśli że jest lepsze i może sobie rządzić. Dlatego zgłaszam skargę na Pomocnika Tails/Toiru w Mc o odsunięcie go z administracji z jakiego powodu po 1. Za to że jest jedno stronny, i osobie co lubi daje mute a drugiej bana choć tez były dowody nie ważne ile. Po 2  Brak przyczyny zbanowania na discordzie ( Bo osobie oskarżonej nie spodobały sie moje komentarze NIE BYŁO WYLGARYZMÓW) czyli bezpodstawnie zostałem zbanowany czyli kolejne wykorzystanie większej rangi. Po 3 Administracje nie powinny ponosić żadne nerwy a osoba oskarżona nie spełnia tych oczekiwań.
Dlatego proszę o przeprowadzenie rekrutacji dla Tails/Toiru jeszcze raz i puki co zabranie wszystkich rang
[Obrazek: wqo5nFP.png][Obrazek: 34sfwm4.png][Obrazek: AMu7Him.png][Obrazek: GCm92Kd.png]

Nie Lubie konfidenstwa ale jeśli sprawa ma ujrzeć światło dzienny niech sie dzieje wola boska.
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]


Wiadomości w tym wątku
Skarga na Pomocnika Tails zwany też Toiru - przez SniperAK_Games - 04-20-2019, 12:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości