dzialki i niedopatrzenia w systemie
#1
Witam, mam sprawe do drogiego Cichuska.

Pisze w sprawie działek które maja błedy w systemie, chodzi mi głownie o fakt czemu gracze którzy maja perma, badz zwyczajnie olewaja serwer.

Sprawa jest tego typu, że jest pełno działek w ustronnych lokacjach ktore chcieli by zajmowac nowi gracze i Ci ktorzy juz graja od dawna. Dlaczego dzialki ktore naleza do zbanowanych graczy sa do dzis odświerzane to zwyczajnie nie uczciwe, ze dodane osoby do dzialki maja zwyczajnie dodatkowa 2 lub 4 działke i w kolko ja odświerzaja dzialki na warpie stoja puste zaniedbane badz w kolko odswierzane przez dodane osoby.

Druga rzecza jest właśnie ewidentne odświerzanie w kólko działek jeśli osoba nie wchodziła na serwer pól roku a sasiad odświerza ja bo ma mozliwosc dodatkowej działki... przeciez ewidentnie widac ze osoba przestala grac i albo wroci albo nie, ale mozna tak gdybac a problem dalej jest...

propozycja moja w tej sprawie jest:
zwiekszenie terminu do usuniecia dzialek a zarazem wylaczenie opcji odswierzania ich przez dobrego "sasiada" a co, chca miec dzialki to od pol roku chociaz raz by weszli ja odświerzyć ! wiadomo że sa wyjatkowe przypadki że ktoś nie moze być przez miesiac lub dwa ale od tego mamy forum i czujna administracje by Sie takimi sprawami zajmowano a nie że ewidentnie dobry "sasiad" ma dodatkowe działki...

Pozdrawiam
//ZiiiZ

P.S. na screenie przyklad Dobrej woli Kox_MarcinPL ktory ma dodatkowa dzialke zbanowanego gracza od prawie roku dzialka stoi pusta... <przepraszam za przyciecie Screena jednak dla mojej rozdzielczosci 2mb to za malo>


Załączone pliki
.bmp   Nowy obraz mapy bitowej.bmp (Rozmiar: 1.91 MB / Pobrań: 27)
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez ZiiiZ - 01-23-2019, 21:11
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez Boczek - 01-24-2019, 09:31
RE: dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez CruQ - 01-24-2019, 11:46
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez Boczek - 01-24-2019, 14:56
dzialki i niedopatrzenia w systemie - przez Boczek - 01-24-2019, 15:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości