...
#1
Dzieci poniżej 16 roku życia proszone są o natychmiastowe dostosowanie się do instrukcji :
1. Weź w dłoń myszke
2. W prawym górnym rogu jest czerwony guzik z X
3. Myszką najedź na guzik i dokonaj operacji kliknięcia



Skoro dzieci nie czytają, będę szczery . Poprzednim razem napisałem ,o tym że pistolety ( główny cel PvP serwera Sky-Land.pl ) są za słabe.Po przeprowadzonej dyskusji Pan Cichusek dokonał zmian ,przez co serwer stał się znów "grywalny". Jednak dziś (10.X.2014r.) włączając serwer, wchodzę i widzę zmiany - gaz pieprzowy ,inny kolor zbroi i oczywiście poprawione pistolety.Gram i dowiaduje się ,że vip dostał też nowe bajery.Rozumiem ,zbroje - w moim mniemaniu jest "ok" ,ale tak zwana "odskocznia" - pieruństwo okropne. Atakuje gracza vip ,a ten nie dostaje obrażeń od upadku i ucieka ,oraz z daleka wali bronią. Jak ktoś to opanuje ,to bez sensu jest walka z VIP. Jeszcze ,jakby można było to kupić w sklepie,ale nie - >8 złoty i jest Twoje -.-


I w tym momencie poprawność polityczną mam w dópie. Powiem w prost , od aktualizacji (od momentu dodania 3 mapy) ziebaliście serwer. Zeszło to na psy i nie chodzi oto ,że "mnie nie stać na vip" (miałem w wakacje ,bo grałem i było ok - teraz nie kupie ,bo wchodzę raz na tydzień) ,ale serwer tak jak Ci jeybani jutuberzy widocznie ,już nie stawia na graczy ,fanów - tylko na kase. Tak jak jutuber wrzuca byle co ,byle by dzieci oglądały reklamy obok ,tak WY zrobiliście serwer tak - że trzeba zapłacić ,by sobie pograć... może jeszcze reklamy od majkrosofta ,a i wiem ,jakiś kontrakt z jutuberami i całą tą hołotą bez honoru* ,tabliczki że gra i żeby jakieś autografy w grze dawali -.- ,a kochana administracja ( /ny /ator ) tylko kase będzie klepał .... I całe ale ,że to kosztuje (bo kosztuje) ,że to i tamto zrozumie ,ale jak ten serwer tyle ciągnie ,to raczej nie ma problemu ze sprzedaniem produktu (VIP). Już nie mówię o tych kochanych forumowiczach ,jak te lewackie kórwy w telewizji ,piszą (niestety mowa zależna) ,że ich nie obchodzą inni ,bo oni vip mają ( przypomina mi się typ co pisał (VIP) "kto jest za diax eq dla vip?" vip'y "tak !!" ,chyba jako jedyny Vip napisałem ,że to sensu nie ma ;p ) i raczej mieć będą, i tylko wbijają poziom na "nubkach" . Tylko że lewaki mówią to jakoś z poprawnością ,nie dosłownie , a Ci to walą takie teksty i im to wisi ...

honor* ~ w moim mniemaniu ,to wykorzystywanie ludzi ,bo kase na tym zbierają i tyle. Powinni wrzucać filmiki jak 100% dają na cele charytatywne...

Jakbyście skasowali odskocznie ,to dałoby się jeszcze grać ,ale jak życie znam gracze VIP (tak jak Ci co się o snajpe czepiali) się oburzą i od razu na NIE


Jednym zdaniem : Zyebaliście serwer ,słuchacie tylko tych "oligarchicznych" kórw i najwidoczniej ( w moim odczuciu ) schodzicie na psy, bo lecicie na kase / żeby Vip kupowali.

Nick tutaj: Ado2307
W sieci serwerów Sky-Land.pl : ado2307

Jeśli adminie czytasz ten tekst ,skasuj temat i powiedz reszcie adminów o tym ,niech ta szara strefa dzieci nie wie jak to wygląda ,bo wam przychód nagle jeszcze zniknie Wink


Pozostałym polecam ss robić itd Wink

Jeszcze tylko przypomnę ,że serwer raczej się robi z pasji - a nie dla pieniędzy a konto vip ,jest tylko po to ,żeby serwer było za co utrzymać... ,coś w sensie podziękowania za dofinansowanie serwera. W tym momencie ,jest to czysty handle itd - tym się brzydzę ,oraz gardzę ludźmi ,którzy do tego dążą

Mówiąc krótko ,tacy ludzie ,są bez honoru
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin


Wiadomości w tym wątku
... - przez Ado2307 - 10-13-2014, 20:19
RE: ... - przez FLP - 10-13-2014, 21:29
RE: ... - przez CruQ - 10-13-2014, 21:36
RE: ... - przez Cichusek - 10-13-2014, 21:45
RE: ... - przez HubPlayGames - 10-14-2014, 07:04
RE: ... - przez GalAnonim - 10-14-2014, 09:31
RE: ... - przez HubPlayGames - 10-14-2014, 11:40
RE: ... - przez FLP - 10-14-2014, 14:53
RE: ... - przez HubPlayGames - 10-14-2014, 15:05
RE: ... - przez CruQ - 10-14-2014, 11:34
RE: ... - przez FLP - 10-14-2014, 15:10
RE: ... - przez HubPlayGames - 10-14-2014, 15:14
RE: ... - przez FLP - 10-14-2014, 15:16
RE: ... - przez CruQ - 10-14-2014, 18:49
RE: ... - przez Cichusek - 10-14-2014, 19:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości