Serwer PvP z kapiszonami ("pistoletami") - czyli krok w złą strone
#1
Zacznijmy od tego że ze "skajem" znam się trochę czasu i jedyne co mnie przy tym serwie trzymało tyle czasu to magiczne pistolety. Za czasów kilku mini aren (takich jak kresu np.) grało się świetnie ,ale był problem z ekwipunkiem itd. Potem ktoś tam wyżej wpadł na pomysł żeby zostawić tylko 2 te największe areny itd,. Pomysł dla mnie wydawał się świetny ,a jeszcze do tego ekwipunek automat ,i brak śmieci (zbroi 10 pistoletów ...)- to już ten serwer stał się na najlepszy jaki znam. Więc tak grałem z wami ,czasami dziennie ,a innym razem raz na 3 miesiące. W ostatnim czasie ktoś wpadł na pomysł żeby dodać 3 arene, za ten pomysł osobiście macie moje uznanie i wg mojej osoby jest to krok bardzo dobry. Tylko mały myczek , wchodzę sobie na serwer, biorę moją ulubioną broń (szot) wbijam na arenę klik ,klik a tu co ? typek żyje ( Shocked ) ale ok biorę pistolet (co to za problem dla mnie na pistolety jechać) ale nic ,koleś mnie jedzie mieczem ... I tutaj pada moje pytanie , serwer PvP pistolety , czy serwer PvP ? Ja rozumiem nowi gracze , "los kamperos" (z szotem) w budynkach ,ale czemu pistolet? Broń jakże podstawowa i moja ulubiona ,to teraz zwykły kapiszon , nie dość że trzeba min. 3 serie ( 6/6 ) oddać ,to to co w nim kochałem ,czyli jego odrzut, zostało zniszczone. Ja strzelam w typka ,a on w czasie mojego ostrzału potrafi podejść i walnąć krytyka z miecza -.- ... A o tym że snajpa jedzie równo ,tak jak jechała ( 2 hedszoty i leżysz) to nie mówię ....

Ja widze kilka rozwiązań , osłabiacie o 50% snajperke / naprawiacie szota i pistolet ,można też zmienić nazwe na PvP z kapiszonami ,albo wg pistolety usunąć ,bo łukiem prędzej idzie zabić. Możecie też graczowi dać drewniany miecz a Vip kamienny ...

Tak czy inaczej snajperką musicie się zająć.... ja jej nie umiem zbytnio używać ,tak jak chyba większość graczy ,więc zawsze mnie inny snajper zdejmie -.-


Powiem tyle, mnie straciliście ,jak narazie, na serwerze PvP ,jeśli jeszcze zwalicie klasika ,to już się z serwerem żegnam Cry

Przy okazji mój pomysł :

Stare areny stoją obok tych obecnych i się kurzą (wiem że tam są / były jeszcze miesiąc temu) więc może by tak je wykorzystać ....

Stary spawn ( ten z guzikami do tych aren ) odnowić i zrobić nowy typ gry ,czyli
pojedynki .

Jakieś tabliczki na zasadzie "potrzeba jeszcze 2 graczy" a obok guzik np. na arene śnieżną ,lub coś na tej zasadzie. Pojedynki 1na1 2na2 4na4 na tych arenach. Ewentualnie wykorzystać taki bajer , że są 3 dziury z portalami , a przed nimi tabliczka z napisem 1vs1 2vs2 itd. Najlepiej jakbyście do tego wykorzystali stare areny i spawny np. na tym z buźką poczekalnia i jakiś mini parkour itd.


Wiadomości w tym wątku
Serwer PvP z kapiszonami ("pistoletami") - czyli krok w złą strone - przez Ado2307 - 10-03-2014, 17:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości