Moje propozyjce
#2
1. jest kilka osob z uprawnieniami do adminowania, ale maja zwykle rangi zeby nie robic dodatkowego spamu "ej admin daj cos..". jest ich malo, ale mysle ze tyle wystarczy, w dodatku jestem dosc nieufny wiec nie rozdaje takich rang Tongue

2. wszystko wymaga dodatkowego pluginu, a zwykly parkour bez pluginu (czasow, rekordow itp) jest po prostu nudny. ogolnie jako "serwer" nie chodzi tutaj o classic, tylko raczej patrze na to globalnie. skoro wszyscy wchodza na jedno ip gdzie moga wybrac inne tryby, to rownie dobrze mozna wyjsc z classica i wejsc np. na skywars patrzac na to jak na osobna mape albo cos.

3. itemki w sklepie sa dosc drogie, dlatego malo osob tam cos kupuje. jedyne co moge powiedziec, to to, ze zauwazylem pewna zaleznosc od cen w sklepiku i cenach "u graczy". gdy cena w sklepiku np. za diament wynosi 500$, to u gracza zawsze bedzie troszke taniej np. 400$. a jak w sklepiku cos innego kosztuje 100$, to u kogos i tak kupisz za 50$, bo ten ktos chce zarobic. a co do automatycznych sklepow (jak na skyblocku/waterblocku) to nie chce tego dodawac na classic, bo w koncu jest to klasyczny serwer.

4. uzywamy pluginu plotme, jest to dla nas dobry system bo dzialki sa automatycznie generowane, mozna je usunac, wyczyscic, zajac i opuscic i doslownie wyszstko robic bez pomocy admina. gdy wpisze sie /dzialka auto, to automatycznie przydzieli ci wolna dzialeczke najblizej centrum mapy. mozna tez samemu sobie wybrac dzialke chodzac po mapie i sie rozgladajac. nie wiem co masz na mysli piszac ze "serwer wydaje sie pusty", ale chyba chodzi ci o to, ze masz gdzies daleko dzialke gdzie nikogo oprocz ciebie juz nie ma. wedlug mnie jest to spowodowane np. swietami gdy gra o wiele wiecej osob niz w zwykle dni. wchodzi pelno nowych graczy, zajmuja dzialeczki i krag tych dzialek sie powieksza (wtedy tez np. ty zajales dzialke), no a po swietach niektorzy przestaja grac w gry bo maja inne sprawy na glowie i zapominaja wchodzic na serwer, a z tym ich dzialka jest usuwana. nie wiem czy zrozumiale to tlumacze, ale chodzi o to ze zajales dzialke kiedy byl tlok na serwerze, wszyscy juz przestali grac i teraz nie ma tego "tloku" ktory dobilby do okregu w ktorym jest twoja dzialka.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Wiadomości w tym wątku
Moje propozyjce - przez MichelinPL - 01-31-2015, 18:01
RE: Moje propozyjce - przez Cichusek - 01-31-2015, 18:19
RE: Moje propozyjce - przez MichelinPL - 01-31-2015, 18:26
RE: Moje propozyjce - przez Cichusek - 01-31-2015, 18:35
RE: Moje propozyjce - przez MichelinPL - 01-31-2015, 18:45
RE: Moje propozyjce - przez Cichusek - 01-31-2015, 18:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości