Nawiązując do poprzedniego wątku...
#13
Jak widzicie Marit_Brojgen łamie wszelakie zasady obowiazujace. Wyzywa,cheatuje. Mimo kilku banow nadal robi to samo. Ostatnio tez powiedzialze ja go prowokowalem,gdzie on pierwszy sie zaczyna za kazdym razem. Natalia widziala jak było w moim przypadku. Skoro marit napisałs,że Natalia udaje cnotke to nasuwa sie pytanie. Znasz ją w realu,ze ja oceniasz? Ja do niej nie mam nic mimo,ze znam ja bardzo krotko to jednak wyglada na miłą osobe. Twoja wada jest z kolei poziom na pistoletach. Myslisz,ze masz taki poziom to jestes gigantem. Jak dla mnie powinienes odajc od tego wyniku 3/4 poniewaz uzyskales ten wynik na cheatach.
Do tematu:
Dostał bana na 5 dni już 2 razy. Raz,ze wklejał stare ss obciazajace mnie,a raz za wyzywanie. Sugeruje zatam dłużeszego bana i przeprosiny dla Varille. Mimo swojego wieku powinienes miec chociaz troche szacunku do kobiet. W sumie to masz nick ja dziewczyna i zachowujesz sie jak dziewczyna,ale nie mi to oceniac. Tak wiec z 10 dni bana powinno wystarczyc + przeprosiny
Niedostępny


Wiadomości w tym wątku
RE: Nawiązując do poprzedniego wątku... - przez Minecraft4ever - 01-29-2015, 18:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości