02-27-2014, 16:58
A ja może powiem co mój znajomy zrobił
Kupił dokładnie 42 pączki i zjadł wszystkie w 4 godziny lekcyjne
Czyli po 45 minut + 3 przerwy 5 minutowe 
(Potem go tak srało, że na 2 lekcjach go nie było bo kloca walił
Kupił dokładnie 42 pączki i zjadł wszystkie w 4 godziny lekcyjne
Czyli po 45 minut + 3 przerwy 5 minutowe 
(Potem go tak srało, że na 2 lekcjach go nie było bo kloca walił

![[Obrazek: ff6b33e482fe17e20e4e512dfac5b055.jpg]](http://xememah.com/Minecraft/Diamonds/img/ff6b33e482fe17e20e4e512dfac5b055.jpg)