mk
#4
(08-09-2020, 20:46)_CBS napisał(a): gdzie jest ta lista i kto ja aktualizuje? 
dlatego, ze tutaj od kilku lat panuje zasada, ze ub daje ten, kto banuje - dla mnie "ok" oznacza przyjecie do wiadomosci, nie zgode na odbanowanie.
>to nie multikonto
>aha okej
no jak ty bys to rozumial? xD

rozumiem, ze skrupulatnie wpisujesz na te liste wszystkie osoby zglaszane jako rodzenstwo

oczywiscie, ze skrupulatnie prowadze rejestr osob zglaszajacych swoje rodzenstwo do mnie na pw. jak inaczej pozostali czlonkowie administracji mieli by wiedziec kto byl zglaszany u mnie na discordzie czy snapchacie? lista znajduje sie w panelu moderatora i swego czasu wysylalem ja rowniez Anastii, ktora z powodu braku uprawnien moderatora na forum nie posiadala do niej dostepu.
w takim razie zaszlo nieporozumienie i zle sie zrozumielismy.
idac tokiem rozumowania "winny sie tlumaczy" postaram sie po krotce wytlumaczyc motywy mojego dzialania. wczorajszego dnia, okolo godziny 23:05 wszedlem na serwer, od razu wlaczylem vanisha i stalem chwilke na spawnie. nie minela nawet minuta, a odwiedzil mnie gracz o nicku pociagcaRGO, co wydalo mi sie conajmniej niepokojace, bo przeciez bylem na vanishu, wiec w jakim celu ktos mial by mnie odwiedzac? pomyslalem, ze temu graczowi grozi jakies niebezpieczenstwo skoro probuje uciec na moja dzialke. stwierdzilem, ze teleportuje sie do rzeczonego uzytkowinika by uratowac go z opresji, jednak zdazyl on juz wyjsc z serwera. niewiele myslac postanowilem zbadac ta sprawe i po chwili doszedlem do zdumiewiajacych wniaskow. mianowicie ip graczy zsebq oraz pociagcaRGO okazaly sie takie same! co jeszcze dziwniejsze oboje byli na serwerze w tym samym czasie, oraz razem opuscili serwer. o godzinie 23:06 zbanowalem go za multikonto na 4 dni jak kazdego innego gracza, ktory w moim odczuciu korzysta z dwoch kont. w tym jak i w wielu innych przypadkach nie mam czasu na zweryfikowanie pewnych podejrzen dlatego, ze gracze wychodza z serwera jak mnie widza. takie postepowanie niesety nie oddala nikogo od bana, a tylko budzi we mnie kolejne watpliwosci. w tym przypadku bana otrzymala niewinna osoba.. musicie jednak mi uwierzyc, ze wiekszosc banow. ktore nakladam sa niezaprzeczalnie sluszne.
odbanowalem Sebq oraz jego jeszcze nieokreslonego czlonka rodziny.


Wiadomości w tym wątku
mk - przez Sebuu1337 - 08-09-2020, 20:24
RE: mk - przez Boczek - 08-09-2020, 20:42
RE: mk - przez _CBS - 08-09-2020, 20:46
RE: mk - przez Boczek - 08-09-2020, 21:12
RE: mk - przez _CBS - 08-09-2020, 21:14
RE: mk - przez Boczek - 08-09-2020, 21:17
RE: mk - przez _CBS - 08-09-2020, 21:21
RE: mk - przez Boczek - 08-09-2020, 21:42
RE: mk - przez _CBS - 08-09-2020, 21:45
RE: mk - przez Boczek - 08-09-2020, 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości