Jaki ma byc drop na skyblocku 2.0?
Te same przedmioty + nowe z nowszej wersji gry
31.58%
6
Uproszczone o netherowe i kamienne rzeczy (czytaj opis)
68.42%
13
19 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

skyblock 2.0 - drugi tryb, jaki drop?
#3
(05-08-2020, 08:05)Nitroxs napisał(a): Zrobiłem miss clicka i zła odpowiedź wybrałem, wg mnie spoko będzie zamienienie tych rzeczy na sztabkę netherowa, tylko jest to 9 rzeczy, do wytworzenia np. do wytworzenia schodków potrzeba 6, więc ja bym proponował zrobić trochę większy drop tego

zgadza sie, wtedy prawdopodobnie zwieksze szanse na drop tych cegielek.



na nowym trybie spawn potworow bedzie tylko z mobspawnerow, ktore bedzie mozna kupic w sklepiku na spawnie.
spawnery sa odpowiednio zmodyfikowane aby potwory pojawialy sie czesciej, w wiekszej ilosci i na wiekszej powierzchi.

zrobilem przykladowy mobgrinder z uzyciem 5 roznych typow spawnerow, ktore bedzie mozna kupic w sklepiku i tak on wyglada: https://imgur.com/a/3t7gs7m
bardziej wydajnego mobgrindera pod wzgledem ilosci spawnujacych potworow nie da sie zrobic, postawione spawnery nie oddzialuja na siebie jesli sa roznego typu.
jest to dosyc kompaktowy rozmiar, zajmuje malo miejsca na wyspie, ale oczywiscie pewnie da sie zrobic to troche inaczej np. w formie pokojow do expienia.
tego typu mobgrinder niestety nie dziala na endermany, ale ich spawner rowniez bedzie mozna kupic.
na wyspie maksymalnie mozna postawic 6 spawnerow potworow.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Wiadomości w tym wątku
RE: skyblock 2.0 - drugi tryb, jaki drop? - przez Cichusek - 05-08-2020, 09:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości