Targi... v4 - ostatnia szansa...
#4
Nie wiem w czym wam przeszkadza ten rzekomy spam... mnie to jakoś nie irytowało nigdy, poza tym i tak będzie spam zapraszam do mojego Targu itd. Tego nie ominięcie i przez takie coś wszystkie autosklepy by straciły sens, propozycja która zachęciła cie do stworzenia tematu była fajna bo to było coś w rodzaju zabezpieczenia przed kradzieżami ale tutaj to już dla mnie coś zbędnego a już raczej zainteresowanie targami nie będzie takie jak kiedyś bo już gracze znaleźli na to rozwiazanie, czyli autosklepy. W dodatku kolejnym problemem by było trzymanie przez bogatych graczy targów blisko warp targi bo 1k to dla nich bardzo mała kwota a znowu dla zwykłego gracza jest to dość duza kwota i i tak finalnie by się skonczylo ze bogaci gracze by tylko sprzedawali.

Według mnie pomysł ten byłby fajny z 5 lat do tylu kiedy jeszcze nikt nie wiedział o autosklepach a 1 temat o targach był w 2017 wiec to wtedy już było bez sensu. Wydaje mi się ze po prostu jest to zbędna rzecz skoro już mamy na to rozwiazanie czyli mechanizm na autosklepy

A co do tego, że to tryb klasyczny z witherow normalnie wypadają głowy a głowy z pozostałych mobow zostały dodane dlatego, że nie można dodac wypadania głów z graczy i według mnie nie jest to jakieś duże zepsucie pojęcia klasyczny tryb a jako klasyczny tryb właśnie do sklepów jest wykorzystywana mechanika z gry, czyli autosklepy lub bezpośrednie wymiany między graczami
........................................UwU
Niedostępny


Wiadomości w tym wątku
Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez h3zquu - 07-31-2019, 09:57
RE: Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez _CBS - 07-31-2019, 12:00
RE: Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez Mateuu - 07-31-2019, 12:18
RE: Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez h3zquu - 07-31-2019, 13:58
RE: Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez shenna - 07-31-2019, 13:34
RE: Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez Mateuu - 07-31-2019, 19:03
RE: Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez f1ks3l - 08-01-2019, 21:47
RE: Targi... v4 - ostatnia szansa... - przez h3zquu - 08-02-2019, 09:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości