Co robią starsi gracze na classicu
#6
Nie chce mi sie wypowiadac na full, ale musze:
Administracja nie zawsze ma czas, aby wszystko ogarnac - szczegolnie Cichusek. Pomocnik Tails robi wszystko co moze, lecz on tez musi sobie troche czasu "uzbierac", aby zajrzec te skargi | opanowac sytuacje na serwerze. Co prawda, dobrze by bylo, jakby znalazlby sie kolejny pomocnik w administracji, bo 2 + Cichusek, ktory nie wchodzi na serwer to tak troche oh, ah...

Co do skarg:
- Cheaty - Niestety, takie sytuacje trzeba nagrywac. Osoby, ktore wiedza, kto jest pomocnikiem ukrywaja je wtedy, kiedy pojawi sie pomocnik na serwerze. Znam wiele takich osob i powiem szczerze: Nic im to nie da, bo i tak niedlugo zostana przez jakiegos gracza wykryci.

- Slownictwo - Bardzo fajny plugin na mute. Proponowalbym wymiane go. Tylko jedynie inne osoby karze za nic, a inne moga sobie klnac od tak o. Duzo jest pluginow na mute, nie musi byc to nawet jakis mega super duper, tylko normalny, dzialajacy plugin na mute.

- "Na skylandzie odechciewa sie grac przez taki ludzi" - Gdyby nie sytuacja z panem pomocnikiem HubPlayGames, to by wszystko bylo gitara, a takto jest jak jest (mowie tu o dramie z 01.04.2018r). A ja poprostu nie mam zamiaru wypisywac byle ile liter na temat tego jednego pana, ktory niszczy gre. No naprawde, ale no skandal no.

- Przetrzymywanie - Dokladnie. Tyle, iz ja proponuje nowy mechanizm wymieniarek, czyli - jak ktos wejdzie do 1 komory - zamyka sie 1 komora, nie dwie. Jezeli wyjdziesz z plytek - otworzy sie ta 1 komora, a gracz, ktory przetrzymuje - nadal tam bedzie. Moim zdaniem - dobre rozwiazanie na takie osoby.

- Oszusci - Ciezko wykryc oszustwa, szczegolnie przy pomocniku, bo nie wiadomo - co zostalo przelane na kogo gracza, badz dane. Musicie jedynie nagrywac takie transakcje, albo robic bardzo dokladne screeny.

- Co do obraz huba - Ewidentnie maja powod, ale ten przypadek <mym zdaniem> jest przesada juz...

- Starsi gracze:
- Kendi - nie jest starym graczem.
- koreak - moze gra od 3/4 miechow, ale nie jest na 100% starym graczem.
- HxB - Tutaj moze sie zgadzac <niby ma jakies mk>.
- dawid6009 - Znam wiele dawidow, ale tego jakos nie kojarze.

Cichusku, prosze o rozpatrzenie tego watku oraz Moderatora Impression o nie zamykanie go, ani nie nadawania mi warna za ten post.
To tyle.


Wiadomości w tym wątku
Co robią starsi gracze na classicu - przez ConnerPL - 05-12-2018, 20:25
Co robią starsi gracze na classicu - przez Boczek - 05-12-2018, 20:46
RE: Co robią starsi gracze na classicu - przez h3zquu - 05-12-2018, 20:55
RE: Co robią starsi gracze na classicu - przez _CBS - 05-12-2018, 20:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości