Skrzyneczki na sur.
#1
No to tak, zaczne od tego, że nie gram na clasaicu, jednek ostatnio grałem 15 minut i już przez ten czas zdążyłem to zauwarzyć i nawet mnie to zdenerwowało. Mianowicie chodzi o skrzynki i sethomy na surowcowej.
Grałem sobie na cls, konkretnie chodziłem po jaskiniach i kopałem żelazo ;p , gdy natrafiłem na spawner zombie. Pomyślałem, że zrobie sobie z niego expiarke jak za dawnych czasów i troche na niej poexpie, jednak po chwili okazało się, że nie moge zniszczyć skrzynki, która przeszkadza mi w zbudowaniu takiej własnie farmy expa. Jednakże okazało się, że to nie jedyny problem, nie miałem wody, która spłukiwała by owe zombiaki, a ustawienie homa i teleport na działke został również zablokowany.
I tutaj pytam dlaczego zablokowałeś i to i to? Jakoś bez sethomów bym przeżył, jednak są takie itemy, które ciężko jest zdobyć z innego źródła niż właśnie takie skrzynki w strukturach na mapie. Dlatego właśnie sądze, że niszczenie i otwieranie skrzynek powinno zostać, bo przecież to rzecz, która naturalnie jest w grze i według mnie powinna zostać również na classicu


Wiadomości w tym wątku
Skrzyneczki na sur. - przez Boczek - 04-02-2018, 11:36
RE: Skrzyneczki na sur. - przez Biały - 04-02-2018, 11:44
RE: Skrzyneczki na sur. - przez Wumil - 04-02-2018, 11:58
RE: Skrzyneczki na sur. - przez Cichusek - 04-02-2018, 14:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości