Czy on zasługuje na setną szansę?
#9
(08-10-2017, 20:29)Kimi_Kimi napisał(a): Kochani... ciagle piszecie z tą równością, ciągle się powtarzacie...w każdym wątku który tyczy się tej sprawy. Każdy zna wasze zdanie bo nie raz je pisaliście. Proszę was o to abyście nie pisali w kółko tego samego. Jeżeli będzie coś nowego nowe informacje to wtedy...za duże zamieszanie.

Jeśłi niesprawiedliwe banowanie to jest za duże zamieszanie to ja jutro odchodzę z serwera. Dajcie mi się spakować i wgl wgl.

Przepraszam najmocniej, natomiast nie wypada (NIE WOLNO) banować ludzi w kategoriach lubię go/nie lubię go! Mateuu został kozłem ofiarnym Hub'a, a M_A_T_I jest takim potulnym lizusem, że głowa mała (nabijanie postów etera cetera)! Jeśli kogoś obrażam to znaczy, że nie ma wolności słowa w tym momencie. M_A_T_I, lubię Cię jako osobę i jako gracza, ale wśród pewej grupy graczy straciłeś zaufanie do takiego stopnia, że głowa mała. Twoja postać na serwerze nawet w moim odczuciu niestety, została niesamowicie kontrowersyjnym bytem. Trzeba mówić wprost, bo na około to jak grochem o ścianę.

+ Jeszcze do Inviego, gdybyś wskazał Tabulator wtedy, nie byłoby tego całego zamieszania.

++ Jako osoba starająca się być pluralistyczna muszę wskazywać zarówno zalety, jak i wady każdego gracza. Nie muszę nikogo przepraszać, nikt nie musi mi wybaczać za moją rolę.

Niedostępny


Wiadomości w tym wątku
Czy on zasługuje na setną szansę? - przez Mateuu - 08-10-2017, 20:23
RE: Czy on zasługuje na setną szansę? - przez Iam - 08-10-2017, 20:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości