Budowniczy serwera classic.
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Kamil mam 18 lat i chciałem wyjść do was z pewną inicjatywą odnośnie serwera sky-block. Gram na waszym serwerze od ponad 8 lat z małą przerwą Ci którzy mnie znają powinni mnie kojarzyć spod nicku krafting. Pamiętam wielu graczy z którymi razem graliśmy na serwerze. Jenak to nie o to chodzi. Temat nazwałem budowniczy ponieważ chciałbym niejako przedstawić wam mój problem odnośnie tego serwera. Uważam zarówno ja jak i wielu moich przyjaciół z którymi grałem na tym serwerze, że:

-spawn od niepamiętnych czasów był nie zmieniany
-sklep z itemami jest bardzo prosty i w budowie nie ma niczego szczególnego
-na serwerze brakuje kogoś kto jest obecny i wrazie problemów pomaga innym
-nie ma nikogo kto jest w stanie w danym momencie wejść na serwer i zbanować gracza który np używa cheatów
-działki są zbyt małe

Ogólnie rzecz biorąc chciałbym tylko ze względu na to że gram tutaj długo za pozwoleniem administracji lub właściciela zmienić to wszystko co przedstawiłem powyżej i dodać wiele od siebie. Potrafię wybudować wiele budynków, rzeźb, posągów i innych i chciałbym je wdrożyć na ten serwer aby nie stawał się on nudny jak do tej lecz żeby na nowo stał się popularny.

Korzystam z moda zwanego Worldedit (WE) jeśli ktoś wie o co chodzi, oraz innych modów pomagających w budowie. Mam wielką wiedzę na ten temat, ponieważ posiadałem funkcję budowniczego na innym serwerze lecz administracja się tam posypała. Dlatego przychodzę do was aby wam pomóc.

Proszę o negatywne i pozytywne opinie na ten temat. Jeśli uznacie że to nie potrzebne oczywiście sb pójde.


Wiadomości w tym wątku
Budowniczy serwera classic. - przez Blabla - 06-29-2017, 14:18
RE: Budowniczy serwera classic. - przez Zabijaka - 06-29-2017, 14:22
RE: Budowniczy serwera classic. - przez JTdiro - 06-29-2017, 14:22
RE: Budowniczy serwera classic. - przez FLP - 06-29-2017, 14:22
RE: Budowniczy serwera classic. - przez Blabla - 06-29-2017, 14:24
RE: Budowniczy serwera classic. - przez Cichusek - 06-29-2017, 15:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości