A propo ;(
#3
(03-23-2017, 17:42)Cichusek napisał(a): po prostu sa takie zasady.
idac do wymieniarki masz pewne zabezpieczenie, po pierwsze gracz nie moze wyjsc, bo straci wszystko co ma przy sobie (oprocz pieniedzy), a skoro juz ucieknie tracac przy tym jakies drobne rzeczy, to zatrzyma pieniadze, ktore prawdopodobnie ja bede mogl w stanie ci zwrocic.
a jak idziesz na dzialke dokonac wymiany, to polegasz tylko na (jak widac blednym) zaufaniu do drugiej osoby.

przy wiekszych sumach jak np. glowy za 100-150 tys, to juz zapewne co innego.
tak samo jest przy sprzedazy dzialek (tam przeciez nie pojdziesz do wymieniarki).

jesli chodzi o temat, ktory przytoczyles to juz nie pamietam jak to dokladnie z nim bylo, ale prawdopodobnie ani jeden ani drugi z graczy nie mial tego beacona w ekwipunnku, enderchescie ani na dzialkach, a multikonta nie znalazlem. tak samo nie mieli tyle pieniedzy na koncie abym mogl kupic i oddac ci beacon. prawdopodobnie zgineli tracac caly swoj ekwipunek.

w dodatku jesli chodzi o te 2 stacki diamentow, to spojrz na to tak - ty kopales je 2 godziny (pewnie dluzej), a gracz musi poczekac 168 godzin (7 dni), chociaz mogl juz dawno je zdobyc legalnie, wiec chyba i tak mu sie to nie oplacalo.
Nooo to prawda, że mu się nie opłacało. Ale za przeproszeniem mam to w ... gdzieś. Mi też ta wymiana nie wyszła na plus, a jakbym poszedł do wymieniarki to mogła być identyczna sytuacja jak w tamtej skardze Cry. Jaką mam gwarancję, że po pójściu do wymieniarki, oszustwie odzyskam itemy? Żadnej Cry To trochę dziwne, że uczciwi gracze muszą tracić pół swojego majątku na rzecz jakiegoś perfidnego, chamskiego oszusta Cry
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]



Wiadomości w tym wątku
A propo ;( - przez BSRF - 03-23-2017, 17:27
RE: A propo ;( - przez Cichusek - 03-23-2017, 17:42
RE: A propo ;( - przez BSRF - 03-23-2017, 17:48
RE: A propo ;( - przez BSRF - 03-23-2017, 19:27
RE: A propo ;( - przez Cichusek - 03-23-2017, 22:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości