TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE
#10
(02-24-2017, 14:59)IamAwesomeArcher napisał(a):
(02-24-2017, 14:43)ZielonyGracz napisał(a): Hmm, multikonto? AwesomeFilip & AwesomeFilip13..
Dodam do powodów oskarżenia.

Wtrącę jeszcze komentarz: W screenie chyba jest, jak ja kogoś porównuję do prostytutki za to (na ogólnym pamiętam, że pisałem "sprzedajecie się dla $ jak prostytutki" [inni po mojej stronie frontu też to pisali], że daje się sprzedać (dostaje $) za obrażanie mnie (czyli obraża mnie, po prostu). Nie będę tolerować tego, nie po to pisałem wątek o surowszych banach, natomiast jak tutaj się nie dać sprowokować? Jak Szanowny Pan Cichusek by postąpił w tej sytuacji? Proszę pamiętać. iż Pan byłby pod wpływem stresu i emocji, gdyż Pana chcą zniszczyć poprzez przekupywanie "szarych" graczy i Pan nie ma czasu na zastanowienie wtedy, bo fala hejtu już leci na Pana i należy szybko odpowiedzieć, a brak odpowiedzi skutkuje przyzwoleniem na obrażanie i niszczenie reputacji. DODAM TEŻ, że używanie eufenizmów w tej sytuacji jest niewskazane, gdyż jest zbyt łagodne wobec sytuacji czy jest skrajnie nieadekwatne do odbiorcy (przykład: cytowanie kodeksu karnego paronastolatkowi -> http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=25881). Więęęęc, no ***** jak mogę się nie wkurzyć? Jak mogę siedzieć sobie spokojnie na krześle bez skurczu w brzuchu i chęci zadźgania go nożem no? Jak mogę być spokojny o swoją reputację, godność, honor? I proszę nie oskarżać mnie tu już o egozim, bo tacy się znajdą, tylko proszę o interwencję i swoją opinię w tym dramacie.

(02-24-2017, 14:55)miecz19 napisał(a): Zmienil nick.

BAN BAN JESZCZE RAZ BAN TEMU ZWYRODNIALCOWI! PERM PERM PERM! nooo... widzicie, taki cham, cwaniaczek zmieni sb nick i myśli, że jest bezkarny! Widzicie!? Widzicie dramat na swoich oczach!? Widzicie!?!?
Przesadzasz.
Po pierwsze, większość nie ma pojęcia o czym ty wógole piszesz.
Po drugie, sam robisz większe zamieszanie...
Po trzecie, odniose się cytowania.
Jak uważasz że to odpowiednie, to proszę cię bardzo. Idź do sądu bo ktoś nazwał cię głupkiem w Minecraftcie, albo zbudował coś bardzo podobnego... Zobaczymy czy ktoś, potraktuje cię poważnie.

Z tego co zauważyłem bardzo łatwo cię sprowokować, co twój długi wywód jest dowodem.
Myśl sobie o mnie co chcesz, ale ja uważam że jesteś zbyt nerwowy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Wiadomości w tym wątku
TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:17
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Awesome :3 - 02-24-2017, 14:20
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:21
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Awesome :3 - 02-24-2017, 14:22
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez xShukkaku - 02-24-2017, 14:26
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:35
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:59
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Mieczuu - 02-24-2017, 14:55
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Asriel - 02-24-2017, 15:10
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez xShukkaku - 02-24-2017, 15:14
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Cichusek - 02-24-2017, 15:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości