TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE
#6
Nie dość, że się śmiejesz mi prosto w twarz to jeszcze w nią plujesz. Co? Liczysz, że się popłaczę, że "on mne objazil, łeeeee!"? Ooo nie! Miarka się przebrała! Nie dość, że na wizji (na rozmowie na skypie) mnie ograbiałeś [co z tego, ze itki oddales, ale nie wszystkie!] i tłumaczyłeś się, "że to żart" [bezczelne i chamskie!] to teraz oni (przeciętni gracze) sprzedali się jak prostytutki za hajs, by mnie obrażać!

I jak ja dostanę bana, bo dałem się sprowokować PRZEZ TĄ JEDNĄ WYJĄTKOWĄ SYTUACJĘ, to naprawdę tam pojadę cię (nieważne)

(02-24-2017, 14:26)xShukkaku napisał(a): Awesome,niby jak zaczął?


Bo ja tutaj NICZEGO nie widzę,co mogło by Cię sprowokować (to do awesoma)

Jestem za jakimś tam banem,ale nie permem (bez przesady ._.)

i jak możecie,to nie spamujcie

przyjdzie cichy to sam to rozpatrzy
Chronologia screenów od prawego dołu. -.-



I jeszcze: Pamiętasz Cichusku może moją pierwszą skargę i twoje słowa wobec mnie? "twoje zachowanie swiadczy o tym, ze w ogole nie powinno cie tu byc. tak nie postepuje normalny czlowiek". To teraz się przyznam przed wszystkimi, bo w nerwach najłatwiej: Mam Zespół Aspergera, więc nie mogę być w 100% normalnym człowiekiem, a ten Abukuma/AwesomeFilip nie jest taki jak ja, niestandardowy, impulsywny... On jest zwyrodnialcem... Nie bez powodu pisałem tego wątku w ogólnym o wydłużeniu banów.

Pierwsza skarga: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=14515

Prośba o dłuższe bany: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=25787

PROSZĘ TEŻ O ZBANOWANIE WSZYSTKICH GRACZY, KTÓRZY W SPOSÓB POŚREDNI PRZYCZYNIAJĄ SIĘ DO ZNIESŁAWIENIA I OBRAŻANIA MNIE. MOJA "RIPOSTA", CZYLI NAPISANIE "KTO NAPISZE AWESOMEFILIP13 JEST [TAKI SZMAKI OWAKI]" BYŁO WYNIKIEM PROWOKACJI I IMPULSYWOŚCI"

Zespół Aspergera: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3..._Aspergera (i nie, nie jestem niedorozwinięty, nie mam żadnego "downa", jestem po prostu inny i wyznaję nieco inne wartości moralne)

Dziękuję serdecznie za wywód.

(02-24-2017, 14:17)IamAwesomeArcher napisał(a): Powody: Zniesławienie, oszczerstwa, pomówienia, obrażanie, prowokacja (udana!), reklama kanału, znieważenie, przekupywanie graczy dla obrażania, kalanie, upokorzenie, zlekceważenie, chamstwo i multum innych synonimów!!!

Właśnie między innymi dlatego pisałem wątek o surowszych banach, a zauważam, że niepilnowany serwer [Hub wyjechał 17 lutego do 24] kończy się katastrofalnie, jakimiś "dramami" i czatem zaśmieconym wulgaryzmami, gwiazdkami i obrażaniem.

Dodać do listy oskarżonych następujące nicki [osoby które dały się sprzedać by mnie obrażać]: Trolomolo, Martynka0828, vaynejjestfajno, Birkin, THEBOXHEAD, MCgamer123, onkabister, MikqGamer, sylwekius, szym99

Powód: Danie się sprzedać za $ dla obrażania.


Załączone pliki Miniatury
               

Niedostępny


Wiadomości w tym wątku
TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:17
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Awesome :3 - 02-24-2017, 14:20
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:21
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Awesome :3 - 02-24-2017, 14:22
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez xShukkaku - 02-24-2017, 14:26
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:35
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Iam - 02-24-2017, 14:59
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Mieczuu - 02-24-2017, 14:55
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Asriel - 02-24-2017, 15:10
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez xShukkaku - 02-24-2017, 15:14
RE: TO (CENZURA) NIEDOPUSZCZALNE - przez Cichusek - 02-24-2017, 15:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości