oszust
#1
Twój nick: NuBiz
Nick oskarżonego: _Volvox_
Opis sytuacji: Umuwiliśmy się na sprzedasz magicznej latarni, na początku negocjowaliśmy i kiedy kwota stanęła na 32 000 postanowiliśmy że tranzakcji dokonamy w wymieniarce ponieważ chodziło o sumę 32k
Poszliśmy więc do wymieniarki i była na początku mała sprzeczka kto pierwszy ma zapłacić, w końcu postanowiłem że ja zapłace pierwszy bo czułem sie bezpiecznie w wymieniarce po wpłacie 32k na konto volvoxa (oszusta) napisałem wyraźnie żeby mi dał latarnie on zaczął sie jakoś wykręcać tak jakby na kogoś czekał lub chciał sie wylogować pytał się mnie czy na pewno chce kupić ja odparłem że chce wtedy do wymieniarki podbiegł jakiś gracz zapewne kolega który pomagał w spisku i kradzieży, wtedy volvox podszedł do drzwi wymieniarki i wyszedł z serwer więc zginął gdyż wypadły z niego rzeczy które podniósł jego kolega i odrazu z nimi uciekł a ja zostałem bez latarni oraz bez swoich 32k dlatego prosze o jak najszybsze zbanowanie tego gracza. Należy mu sie nauczka za to co zrobił. Dowiedziałem się również że ten gracz by już wcześniej banowany za używanie cheatów.


Wiadomości w tym wątku
oszust - przez NuBiz - 07-15-2016, 19:03
RE: oszust - przez nataniel1234565 - 07-15-2016, 19:30
RE: oszust - przez NuBiz - 07-15-2016, 19:31
RE: oszust - przez Cichusek - 07-15-2016, 19:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości