NOWY SERWER ! City
#1
Star 
Witam cię cichy Big Grin wiem że był już wątek ale mam prośbę bo na sky-landzie dawno nic się nie działo/małe zmianki...Pomyślałem aby usunąć serwer chowanego i ewentualnie sky-fire i zrobić z tych slotów co zostaną (minimalnie 150/130 slotów żeby było ogólnie xd) Ponieważ na chowanym to sa lagi a na fire mało osób gra i pomyślałem żeby zrobić takie coś....Serwer City na czym to polegało by ?

-gracz na początek otrzymuje 1K lub 1,5K i musi je sobie rozdysponować
-NIE MA DZIAŁEK SĄ MIESZKANIA !!! (w zależności od ceny mieszkanie będą większe np. takie 5x5x3 za 2K lub 1K)
-Aby zdobyć pieniądze (tu kwestia uzgodnienia...bo surowcowa nie pasuje) będą specjalne budynki w którym kopiemy np. dirta cobla redstona itp. i płacimy za możliwość korzystania z małego pomieszczenia w którym to robimy np. takie co kopiemy stona to wynajem 500$ a można zarobić nawet 1K !
-NIE MA SEKTORÓW JAK NA PRISONIE !!! (np pomieszczenie w którym kopiemy diaxy by kosztowało 100K a zarobimy 200K lub mniej
-Można kupować nasiona i hodować rośliny (zboże marchewki itp.) ALE ROBIENIE W MIESZKANIU MECHANIZMÓW BĘDZIE BANEM (mam nadzieje bo tak to by mogły być lagi)
-Każdy gracz Może mieć MAX 2 mieszkania/apartamenty a VIP 4 mieszkania/apartamenty ( czemu tak ? - ponieważ dal tych co się przenoszą do większej chaty będą się mogli łatwiej przenosić Smile
-A i ZAPOMNIAŁEM XD MIESZKAŃ się NIE kupuje tylko tak jakby wynajmuje na 30 dni (co będzie dobre na długie wyjazdy graczy Smile I obok mieszkania będą tabliczki które pozwalają wynająć nam domek kiedy klikniemy na domek to wynajmiemy mieszkanie a jak klikniemy już podczas okresu można kliknąć kolejny raz i przedłożyć okres możliwości w mieszkaniu

I takie małe info i odpowiedzi na pytanka które możecie zadać Wink
-Czy można zbudować własnego projektu wieżowiec ?
-Tak będzie można ale tylko zanim powstanie serwer w razie potrzeby będzie nowy wątek Smile


Każdy gracz może się wypowiedzieć w tej sprawie Smile i mam nadzieje że przeczytasz to cichy i odpowiesz i się dogadany a nie ze napiszesz i zamkniesz ;D

Pomysł by Mateuu20
........................................UwU
Niedostępny


Wiadomości w tym wątku
NOWY SERWER ! City - przez Mateuu - 06-09-2015, 15:53
RE: NOWY SERWER ! City - przez Asriel - 06-09-2015, 16:11
RE: NOWY SERWER ! City - przez MissCookiees - 06-09-2015, 17:10
RE: NOWY SERWER ! City - przez Kisielek - 06-09-2015, 17:40
RE: NOWY SERWER ! City - przez sebatobi - 06-09-2015, 19:28
RE: NOWY SERWER ! City - przez FLP - 06-09-2015, 20:05
RE: NOWY SERWER ! City - przez Mateuu - 06-09-2015, 20:35
RE: NOWY SERWER ! City - przez Mateuu - 06-09-2015, 20:58
RE: NOWY SERWER ! City - przez Cichusek - 06-09-2015, 21:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości