Kilka luźnych propozycji
#1
Hej Cichy,

od 2 dni gram na Freebuildzie i powiem, że całkiem dobry tryb gry. Kilka rzeczy można by było dopracować, więc chciałabym coś zaproponować:
1. Możliwość dodania graczy do wl i bl, ponieważ znacznie ułatwiłoby to grę.
2. Czy udałoby się dodać na działkach możliwość latania? (tak jak na skyblock/waterblock).
3. Czy jest możliwość, żeby ktoś kto jest dodany do działki mógł dostać się na nią bez akceptacji właściciela?
4. Fajnie by było, jakby w jakiś sposób udało się ściągnąć lvl, zapominam o tym, aby na 30 coś enchantować i potem muszę enchantować z 40 lub większego lvl.

Jeśli nie można by było dodać nic z rzeczy, które zaproponowałam to bardzo cię proszę, abyś wyjaśnił dlaczego.

P.S. Jak zmienić nazwę sethome, które mam ustawione? (bo nie mogę wyświetlić żadnej listy, aby to zrobić) i błagam ogarnijcie na classicu chat, bo same zboczone wiadomości lecą ciągle a oprócz tego robią sobie z chata portal randkowy, wkurza to trochę Rolleyes
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Wiadomości w tym wątku
Kilka luźnych propozycji - przez Rzepielinka - 05-11-2015, 09:47
RE: Kilka luźnych propozycji - przez FLP - 05-11-2015, 12:17
RE: Kilka luźnych propozycji - przez Cichusek - 05-11-2015, 13:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości