Pokaz pulpit
A teraz masz 7 ?

Moim zdaniem pod względami wygladu i innych rzeczy to 7 jest o 100000% lepsza od XP ;p

Ale win 8 ma znowu fajny interfejs....w 8 tylko to lubie ;p
........................................UwU
Niedostępny
  Odpowiedz
(04-23-2015, 14:59)Raditz napisał(a): A ja się przyzwyczaiłem, kiedyś miałem vistę i się cięła w luj.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Cieła ci sie? serio? gówno prawda, vista to nie zły system jesli masz wystarczająco dobry sprzet... <nie porównuj visty do 7 lub 8.1> a mowisz tak poniewaz wlasnie miales slaby sprzet albo poprostu łykasz papke serwowaną w internecie, uwazaj bo jeszcze uwierzysz konsolowcom ze oko widzi 24,5 fps
  Odpowiedz
vista sie nei tnie i jest ładna Tongue
Niedostępny
  Odpowiedz
no ładna moze nie ale juz lepsza od xp'ka
  Odpowiedz
pisalem to w porownaniu do xpka ;p ja nie wiem jaki trzeba miec komputer by sie system cial, poziomka Tongue przeciez nawet jak windows 10 zainstalujesz na lapka mojego brata to bedzie piknie chodzic ;p (z dyskiem ssd ale ciii)
Niedostępny
  Odpowiedz
Poleca ktoś LS 15? nie wiem gdzie to pisać XD
  Odpowiedz
tu ;-; http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...881&page=8
  Odpowiedz
Jak można wolec XP od 7...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
(04-23-2015, 16:16)Viper napisał(a):
(04-23-2015, 14:59)Raditz napisał(a): A ja się przyzwyczaiłem, kiedyś miałem vistę i się cięła w luj.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Cieła ci sie? serio? gówno prawda, vista to nie zły system jesli masz wystarczająco dobry sprzet... <nie porównuj visty do 7 lub 8.1> a mowisz tak poniewaz wlasnie miales slaby sprzet albo poprostu łykasz papke serwowaną w internecie, uwazaj bo jeszcze uwierzysz konsolowcom ze oko widzi 24,5 fps
Tak, mialem slaby sprzet.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
A nie masz? #rebel
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości