ZMIANA SKINA
#1
witam. chcialbym poprosic o rozsadek administracje i nie zamykanie watku bez sensu, poniewaz dzialki nie mam jak przeniesc a w ostatnim poscie mojego starego watku h3zquu napisal ze oprocz papugi nic nie trzeba przenosic. wiec jeszcze raz prosze o przeniesienie dzialki i papugi (tylko to zostalo na tamtym koncie) jeszcze chcialbym zeby nie usunac moich itemow z obecnej dzialki na koncie maczekkk, poniewaz mam tam sety wiec po prostu cichy moze przeniesc do byle jakiej skrzynki itemy z obecnej dzialki na stara i mi ja przypisac na nowe konto. wszystkie dane potrzebne sa zawarte w moim wczesniejszym watku.
Pozdrawiam
nie wiem co tu robie Witch
#2
administracja tego servera jest jednym slowem zj[ciach], bo jezeli nikomu z nich sie nie chce angazowac w ten server to niech go usuna bo po prostu to nie ma sensu
pozdrawiam
nie wiem co tu robie Witch
#3
(06-12-2021, 19:58)PapaMaczek69 napisał(a): administracja tego servera jest jednym slowem zje*ana, bo jezeli nikomu z nich sie nie chce angazowac w ten server to niech go usuna bo po prostu to nie ma sensu
pozdrawiam

człowieku, tylko cichusek może ci przenieść ity/rangi itp, on też jest człowiekiem, ma swoje życie prywatne, zrozum.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#4
[quote pid='299277' dateline='1623524444']
jaErrrixon
(06-12-2021, 19:58)PapaMaczek69 napisał(a): administracja tego servera jest jednym slowem zje*ana, bo jezeli nikomu z nich sie nie chce angazowac w ten server to niech go usuna bo po prostu to nie ma sensu
pozdrawiam

człowieku, tylko cichusek może ci przenieść ity/rangi itp, on też jest człowiekiem, ma swoje życie prywatne, zrozum.
[/quote]

ja rozumiem ze zycie prywatne ale moje zgloszenie o przeniesienie bylo ponad miesiac temu
nie wiem co tu robie Witch
#5
refresh
gracek gratis

https://imgur.com/a/Gkp8tKX
Kiedy rozumiesz, że życie nie ma sensu
   




#6
przenioslem ci dzialki i enderchest, papug nie da sie przenosic, poniewaz sa przypisane do konta tak jak np. oswojone koty czy psy.
przedluzylem ci rowniez range na nowym nicku, ze wzgledu na to ze musiales tyle czekac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości