Nabijanie killi
#1
Twój nick: 2115
Nick oskarżonego: Tina_Drowned
Opis sytuacji: prawdopodobnie nabija sobie kille na jakimś mk. Jest 10:42 a ona ma 180 killi xDDD te dedy pewnie specjalnie zeby nikt się nie kapnal. Jak juz dobrze wiemy to nie jest pierwszy raz gdy Tina nabija sobie kille na mk. Najwyraźniej jest za słabym graczem zeby grać normalnie i musi sobie pomagać.
W związku z tym ze jest to juz któraś taka sytuacja proponuje perma.
Dowód/Screen: http://imgur.com/gallery/AlGstpw
MEFEDRON


Niedostępny
#2
nie jestem Ci w stanie powiedziec, czy te kille sa nabite, zostaly z dnia wczesniejszego czy uciwie zdobyte w nocy i nad ranem. nie mam dostepu do statystyk ani listy graczy, ktorzy byli od wczoraj na serwerze.
zadnego konta ktore mogloby byc dzisiaj w nocy do tego wykorzystywane nie znalazlem.
#3
(01-11-2021, 10:44)2115Ricky napisał(a): Twój nick: 2115
Nick oskarżonego: Tina_Drowned
Opis sytuacji: prawdopodobnie nabija sobie kille na jakimś mk. Jest 10:42 a ona ma 180 killi xDDD te dedy pewnie specjalnie zeby nikt się nie kapnal. Jak juz dobrze wiemy to nie jest pierwszy raz gdy Tina nabija sobie kille na mk. Najwyraźniej jest za słabym graczem zeby grać normalnie i musi sobie pomagać.
W związku z tym ze jest to juz któraś taka sytuacja proponuje perma.
Dowód/Screen: http://imgur.com/gallery/AlGstpw

Nie masz dowodów by dostała perma
#4
(01-11-2021, 20:22)keinettgaming napisał(a):
(01-11-2021, 10:44)2115Ricky napisał(a): Twój nick: 2115
Nick oskarżonego: Tina_Drowned
Opis sytuacji: prawdopodobnie nabija sobie kille na jakimś mk. Jest 10:42 a ona ma 180 killi xDDD te dedy pewnie specjalnie zeby nikt się nie kapnal. Jak juz dobrze wiemy to nie jest pierwszy raz gdy Tina nabija sobie kille na mk. Najwyraźniej jest za słabym graczem zeby grać normalnie i musi sobie pomagać.
W związku z tym ze jest to juz któraś taka sytuacja proponuje perma.
Dowód/Screen: http://imgur.com/gallery/AlGstpw

Nie masz dowodów by dostała perma
Dowody ma, ale nie dostałaby perma, tylko kilka dni, bo nie została ani razu jeszcze za to zbanowana. A to, jak nabijała itd to musi Cichy sprawdzić (to co boczek wyzej pisał :p)
#5
Tak, byłam wcześniej za to karana, lecz tym razem są to uczciwie zdobyte kille. Statystyki po północy się nie wyzerowały, a jeśli chodzi o IP graczy z którymi walczyłam, są inne. Nie są to żadne mk. Grałam też z Rin86, może to potwierdzić.
#6
To co mówi Tina jest prawdą, siedziałam na spawnie dlatego nie widać mojej wczorajszej aktywności na tym trybie. Mogę potwierdzić że kille zdobyte (10.01.2021r.) były uczciwe. Osoby które pamiętam z wczoraj to; _turtleKing__ , KORNIXEN. 2115Ricky fajnie że, zgłaszasz podejrzane sytuacje na serwerze, jednak uwagę odnośnie umiejętności Tiny_Drowned mogłeś zachować dla siebie
[Obrazek: source.gif]
#7
(01-11-2021, 21:04)Rin86 napisał(a): 2115Ricky fajnie że, zgłaszasz podejrzane sytuacje na serwerze, jednak uwagę odnośnie umiejętności Tiny_Drowned mogłeś zachować dla siebie
Mogłem lecz nie musiałem. Po wcześniejszych takich wydarzeniach zaczynam w nie wątpić.
MEFEDRON


Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości