Za co te bany?
#1
Nie za bardzo wiem za co mam tyle banów za cheaty skoro nie przypominam sobie kogoś takiego jak puyan a tym bardziej żebym grał tutaj w 2015r. Gdybym rzeczywiście miał bana za cheaty to już dawno byłby to perm. Proszę tym samym o usunięcie tego bana za cheaty od toiru z baneru bo ten ban był niesłuszny i toiru oddbanowal mnie 10 minut zaraz po banie co może potwierdzić. Pozdrawiam


Załączone pliki Miniatury
   
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
A nie pisze ? Xd

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
#3
(11-17-2020, 19:50)ZombieNinja365 napisał(a): Nie za bardzo wiem za co mam tyle banów za cheaty skoro nie przypominam sobie kogoś takiego jak puyan a tym bardziej żebym grał tutaj w 2015r. Gdybym rzeczywiście miał bana za cheaty to już dawno byłby to perm. Proszę tym samym o usunięcie tego bana za cheaty od toiru z baneru bo ten ban był niesłuszny i toiru oddbanowal mnie 10 minut zaraz po banie co może potwierdzić. Pozdrawiam

Banow z tej stronki sie nie usuwa.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#4
nie da sie usunac bana. poza tym nikt banow losowym nicka, ktore nie istnieja nie rozdaje.
jesli rzeczywiscie nie grales w 2015 roku to nie wiem jak to wyjasnic.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości