Niewłaściwy ban
#1
Exclamation 
Witam!
Zwracam się prośbą o oddanie mi konta lub zwrot pieniędzy za kupionego vipa na serwerze, gdyż dostałem permamentnego bana na trybie "Classic"
Jakiś czas temu, również dostałem bana za x-ray, lecz tylko na 10 dni. Wtedy oczywiście napisałem do administarcji, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi, więc po prostu czekałem na unbana

Ban został zatytułowany "X-ray".Nastąpił on w chwili gdy byłem w kopalni, w trakcie zabijania potworów w jaskini mając przy sobie pełną zbroję, narzędzia i kilka węgla oraz równie nie dużo rud żelaza. Ponadto jakiś czas gram już na tym serwerze i miałem ok. 50.000$ działke na kordach -7.0, co również dodawało wartości dla mojego konta. 
Przyznam szczerze, że zawiodłem się na administarcji serwera, gdyż jak już wcześniej wspominałem, zbieram na swoje konto jakiś czas i nigdy nie miałem wcześniej nie miałem podobnej sytuacji.

Ponadto cały czas gram z kuzynem który miał identyczną sytuację (ta sama sieć WI-FI) I został odbanowany.

Pozdrawiam, liczę na zwrot pieniedzy za wcześniej wspomnianego vipa lub zwrot konta!
#2
Zapewne zostałeś zbanowany słusznie, wcześniej byłeś karany za x-raya, dlatego perm. Najlepiej jakby wypowiedział się Boczek.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Takie bany są nadawane jeśli wykopiesz za dużo rud ( chyba diamentów ) w jakimś określonym czasie, jeśli kopałeś to ban jest raczej słuszny
Żal.pl
#4
(06-30-2020, 21:28)Hot16Challenge napisał(a): Takie bany są nadawane jeśli wykopiesz za dużo rud ( chyba diamentów ) w jakimś określonym czasie, jeśli kopałeś to ban jest raczej słuszny

Wyraźnie napisałem że miałem przy sobie kilka sztuk węgla i rud żelaza...
#5
kopales redstone na xrayu XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości