Cheaty od kilku dni
#1
Twój nick: ZombieNinja
Nick oskarżonego: polska_dziewica
Opis sytuacji: Gosc cheatuje od kilku dni i loga, logow nie nagralem a cheaty jak najbardziej. Chyba P3rfect__ ma nagrane 2 logi ale wrzuci jak bedą 3
Dowód/Screen: https://www.youtube.com/watch?v=RSaAvqLY...e=youtu.be
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
dowody są za słabe, za każdym razem gdy cię atakował to nie patrzyłeś się na niego więc nie wiadomo czy ma cheaty
Żal.pl
#3
osobiscie zauwazylem aure w 0:54 gdy dziewica wbiega prosto (nie na ninje) i bije randoma a potem z automatu bije ninje.
MEFEDRON


Niedostępny
#4
Właśnie miałem pisać sekundy ale zapomniałem, no i dwudziesta któraś sekunda też jak wbiega widać atak na kilku na raz
Szybki edit: 25 sekunda - jednocześnie hit na kacprai steve bez zbroji - co jest zastanawiające zawsze skacze przy uderzeniach - czyżby criticals ????
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#5
Nie wiem czy moje zdanie jest coś warte lecz wczoraj zabiłem go z 7 razy za każdym razem miał anty knock Tigerbota albo aurę
#6
Ale to widać na filmie że cheatuje, nie zadał ani 1 hita nietrafionego i ani 1 hita bez podskoku
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
dowody sa niewystarczajace.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości