Nowi Gracze na PVP
#1
Wychodzę z propozycją ponownego dodania tabliczki na wprost spawnu z napisem" Zeby dostać ekwipunek napisz /gracz" Czy jakoś tak. Dużo nowych graczy dziennie wchodzi i wychodzi od razu bo giną gdy wejdą na arenę. I jakaś zmiana spawnu przydałaby się bo ten jest ciulowy max.

#2
Jestem na tak
#3
Popieram
"Za dnia pięknością, podczas kwarantanny zaś szkaradą."
#4
Sama nie wiem można sobie od razu na surowce iść lub kupić jakoś tanio bo jeśli dobrze pamiętam dostaje sie 100$ na początku. Kiedyś byl /prezent i chyba coś nie wypaliło
To nie ma sensu. 
#5
Jestem za
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#6
Jestem na tak

Tylko grzeczniej cieszmy się że i tak cichusek coś zmienia
#7
(04-11-2020, 23:41)Florka123 napisał(a): Sama nie wiem można sobie od razu na surowce iść lub kupić jakoś tanio bo jeśli dobrze pamiętam dostaje sie 100$ na początku. Kiedyś byl /prezent i chyba coś nie wypaliło

Ale to są pistolety XD.
Ja bym wolał komentarz na chacie "Ekwipunek dostaniesz po wpisaniu /gracz | /vip" czy coś takiego, ale kiedyś była tam tabliczka, na tym spawnie ale idk czemu jej nie ma xd. Ogólnie jestem za.
#8
Refresh
Problem z /gracz nadal występuje. Praktycznie żaden nowy gracz nie jest w stanie sam na starcie zdobyć przedmiotów po wejściu pierwszy raz na serwer bez poinformowania o takiej możliwości przez innego, 'starszego' gracza. Ciągłe przypominanie jest dość uciążliwe. Taka tabliczka z informacją o istnieniu wcześniej wspomnianej komendy mogłaby choć po części rozwiązać sprawę, a jej postawienie i napisanie nie jest jakimś niesamowicie cięzkim zadaniem, więc nie wiem skąd trudności w umieszczeniu jej na spawnie.
Niedostępny
#9
Masakra nowi gracze szukają tabliczki i nie wiedzą jak dostać secik ogólnie powinna być tabliczka bo i tak gdy mówimy tym nowym graczą to i tak nie piszą /gracz
#10
dodalem dwie tabliczki na spawnie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości