Głowy
#81
(06-24-2019, 22:03)Toiru napisał(a): Da się zdobyć głowę zabijając z łuku?

powinno sie dac
[Obrazek: sygnaturka.png]
#82
To jak z tymi główkami na prison?
KILKA FAJNYCH SCREENÓW
http://imgur.com/a/Uk1OY

[Obrazek: eRIBsZ.png\]
#83
Z tymi głowami na prison to mam pytanko czy nie można dodać takiego czegoś że na każdym sektorze jest tabliczka z napisem : Kopiąc na tym sektorze możesz zdobyć ….
#84
(12-24-2019, 14:49)Trokuszek_PL napisał(a): Z tymi głowami na prison to mam pytanko czy nie można dodać takiego czegoś że na każdym sektorze jest tabliczka z napisem : Kopiąc na tym sektorze możesz zdobyć ….

dropnie to dropnie na co drazyc temat
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#85
Jestem za
#86
jestem za
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#87
A takie pytanie do adminow, jaka jest % szansa na drop na sektorze H (liscie)? Kopie i kopie a ta glowka ma mnie chyba w d**pie i nie chce dropnac. Moge dac nawet 3 (slownie TRZY) kilofy vip za ta glowke jak komus sie trafi, piszcie na msg w grze jbc.
#88
Szansa jest liczona w kilku miejscach po przecinku, także czasami się i po godzinach kopania.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#89
(12-29-2019, 22:55)Toiru napisał(a): Szansa jest liczona w kilku miejscach po przecinku, także czasami się i po godzinach kopania.

To bede musial z 5 kilofow vip ufundowac Sad no trudno to dam te 5 kilofow dla szczesciarza co mi dostarczy glowke z /warp H
#90
To może dodać ten drop z graczy na S1/Adventure? Tam nie ma żadnego sposobu na ich zdobycie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości