Hitler Did Nothing Wrong
(03-05-2014, 16:50)WICIOXV napisał(a): Ale nie chodzi kiedy
Ważne że ty.
I wole już zakończyć ten temat

To o nim nie wspominając :>°°

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
It's better together ...
Just another day...
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
(03-05-2014, 16:46)WICIOXV napisał(a): Ciągle Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe Wicio kocha ewe

A CO O MNIE MOŻNA POWIEDZIEĆ?
Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz, Podrywacz i jeszcze raz Podrywacz xd
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
  Odpowiedz
podrywacz
  Odpowiedz
Ale ja tego nie pisze i skończmy temat bo was lubię choć czasem frost wkurza a ja jego ;D



Jestem bramkarzem powiatu w piłce ręcznej i wpusciłem tylko 3 strzały POBIJESZ? CHYBA NIE HAHAHA
Konfidencić na maluchy
  Odpowiedz
A ja w ręcznej na bramce zatrzymałem piłkę na 1cm od linii bramki... 5 kłótni...

==================
Wyslane z Samsung Galaxy Trend Frosta
==================
It's better together ...
Just another day...
==================
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
a ja broniłem petardy kapitana przeciwnika i sam na sam z nim pobijesz?
Konfidencić na maluchy
  Odpowiedz
tak pobije... zjadłem całą paczke posypki kolorowej cukrowej na RAZ!
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
  Odpowiedz
Mam xboxa 360 POBIJESZ?
[Obrazek: world-cup-2014-29-6047431493943296-hp.gif]
  Odpowiedz
Kuba to wiedz że jest darmowy gold przez weekend i można dawać multiplayer za free! Heart
POBIJESZ?

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
  Odpowiedz
A ja wiem jaka będzie następna część Assassin's Creed i wiem gdzie będzie się odbywać akcja! POBIJESZ?!
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości