Hitler Did Nothing Wrong
Gram sobie w simsy. I mam dziecko.Jest rude.Ma na imię Mateusz. Jest również czarne. Dziękuje.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
  Odpowiedz
(02-22-2016, 21:55)GrzanaPL napisał(a): .Jest rude.Ma na imię Mateusz. Jest również czarne.

Cichy xd
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
  Odpowiedz
(02-19-2016, 07:49)Frost napisał(a):
(01-23-2016, 19:18)KilSon napisał(a): Dnia 03.11.2015 godzina 23:42 zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu. Wyjechaliśmy do pożaru domu, oczywiście byłem też i ja tam z naszą OSP. Na miejscu zaczęliśmy rozpoznanie terenu okazało się, że w środku była kobieta i dwoje dzieci. Rozłożyliśmy jedną linie gaśniczą, byłem przodownikiem linii pierwszej. Po chwili jak weszliśmy do domu znalazłem ich wyniosłem najpierw dzieci, potem wyniosłem ich mamę. Gasiliśmy ten dom do 4 rano z 9-ioma zastępami OSP/ KSRG / JRG PSP . Dnia 04.11.2015 odbyły się zawody strażackie. Zostałem wyróżnionym za : Wzorowy strażak. Odznaczony złotą odznaką. A Ty byś wszedł/abyś do domu, który ma ok 500 stopni C żeby ratować kogoś nieznanego ?
Nie.

No właśnie! Po co to komu? Komu potrzebne jest ratowanie ludzi? A dlaczego? pff
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
  Odpowiedz
Mieszam pomidorową łokciem, nie pozdrawiam
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
(01-23-2016, 19:18)KilSon napisał(a): Dnia 03.11.2015 godzina 23:42 zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu. Wyjechaliśmy do pożaru domu, oczywiście byłem też i ja tam z naszą OSP. Na miejscu zaczęliśmy rozpoznanie terenu okazało się, że w środku była kobieta i dwoje dzieci. Rozłożyliśmy jedną linie gaśniczą, byłem przodownikiem linii pierwszej. Po chwili jak weszliśmy do domu znalazłem ich wyniosłem najpierw dzieci, potem wyniosłem ich mamę. Gasiliśmy ten dom do 4 rano z 9-ioma zastępami OSP/ KSRG / JRG PSP . Dnia 04.11.2015 odbyły się zawody strażackie. Zostałem wyróżnionym za : Wzorowy strażak. Odznaczony złotą odznaką. A Ty byś wszedł/abyś do domu, który ma ok 500 stopni C żeby ratować kogoś nieznanego ?

To i tak najlepsze spróbujcie pobić to ale tak na poważnie ;/ Powodzenia xd
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

  Odpowiedz
Napadlem na bank z patelnia i nikt nie dal mi rady, po czym zrobilem rewolucje i ucieklem mówiąc, ze musze biegać, bo sie odchudzam. Pobijesz? Smile
  Odpowiedz
xd
Otwieram drzwi patykiem.
  Odpowiedz
Tak nie wolno, oszukista ;/

Zjadlem naleśnika.. Z parowka
  Odpowiedz
tez nieraz jem XD jeszcze z keczupem ;c

nie no nie pobije
  Odpowiedz
Wygralem :c Yay
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości