Ciekawy dodatek
#1
Witam,
Daloby rade ogarnac cos takiego jak siedzenie na schodach? Np komenda /siedzenie ustaw i kursor musi byc na schodek. Fajne urozmaicenie do gry. Czesto gracze organizuja imprezy i to by bylo fajnym urozmaiceniem.
Oczekuje odpowiedzi cichuska
#2
pomysle, ale zapewne wiaze sie to z tym, ze gracze beda mogli usiasc na kazdych schodach, na czyims dachu lub innym elemencie wystroju budowli, co bedzie dziwnie wygladalo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Siedzenie na dachu i oglądanie zachodu kwadratowego słońca. Dla mnie bomba [emoji14]
#4
+1 boczuś
Teach Me
#5
Po co komu schody?


Załączone pliki Miniatury
   
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#6
Cichusek ja nie chce aby mozna bylo siasc na kazdym schodku tylko na tym ustawionym np komenda /siedzenie on
#7
(12-06-2018, 15:39)Quetrix napisał(a): Cichusek ja nie chce aby mozna bylo siasc na kazdym schodku tylko na tym ustawionym np komenda /siedzenie on

tak nie dam rady zrobic, moge ustawic aby na kazdym schodku bylo mozna siadac lub np. tylko na schodkach z konkretnego surowca np. debowe albo ceglane. (jeszcze nie testowalem jak to dziala).
i siadaloby sie klikajac po prostu prawym przyciskiem myszy na jakis schodek.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(12-06-2018, 16:39)Cichusek napisał(a):
(12-06-2018, 15:39)Quetrix napisał(a): Cichusek ja nie chce aby mozna bylo siasc na kazdym schodku tylko na tym ustawionym np komenda /siedzenie on

tak nie dam rady zrobic, moge ustawic aby na kazdym schodku bylo mozna siadac lub np. tylko na schodkach z konkretnego surowca np. debowe albo ceglane. (jeszcze nie testowalem jak to dziala).
i siadaloby sie klikajac po prostu prawym przyciskiem myszy na jakis schodek.

Można by było to też wprowadzić na prison, ale dla mnie pomysł Bomba!
#9
Kazdemu prawie sie podoba ten dodatek. Jak juz to na wszystkie schodki
#10
dobra, napisalem jakis plugin na te krzesla i mam pare pytan, bo nie wiem jaka wersje wolicie, a sa rozne mozliwosci.
po 1, warto wspomniec ze siada sie klikajac prawym przyciskiem myszki na blok (nic nie mozna miec w rece), a schodzi shiftem (tak jak na swini itp).
po 2, podczas siadania w miejscu krzesla pojawia sie strzala z luku, niestety ona zniknie dopiero po minucie od naszego zejscia i troche ja widac (gdy sie siedzi, to jej nie widac).

no i mam takie mozliwosci:
- ograniczenie ilosci blokow na ktorych mozna siadac np. tylko na konkretnym kolorze schodow.
- mozna siadac tylko na "krzeslach", czyli na pojedynczym bloku schodka, do ktorego przyczepione sa po bokach dwie tabliczki.
- mozna siadac na kazdym schodku, niezaleznie od tego czy ma tabliczki, czy jest polaczony z innymi schodami lub blokami np. na dlugiej lawce (kilka schodkow).
- mozna siadac tylko na schodku, pod ktorym stoi blok welny (dowolny kolor), wtedy krzeslo staje sie aktywne.

moge to polaczyc i np. zrobic, aby mozna bylo siadac na aktywnym krzesle (z welna pod spodem) i z tabliczkami po bokach, ale wtedy nikt nie usiadzie na podwojnej lawce i takim krzesle, ktore np. z jednej strony ma tabliczke, a z drugiej przylega do sciany.

wedlug mnie najkorzystniejsza opcja jest aktywowanie krzesla przez blok welny znajdujacy sie pod schodkiem, wtedy nikt nie bedzie nam siadal na dachach domow (chyba, ze ktos ma sufit z welny), bo czesto ludzie robia lawki, a nie tylko krzesla, wiec opcja z wymogiem tabliczek jako podlokietniki jest dosyc uciazliwa.

oprocz tego jest niestety kilka bugow, jak np. pojawianie sie strzaly lub siadanie w kilka osob na jednym bloku.
no i jak ktos siedzi na krzesle, a inna osoba je rozwali, to bedzie siedzial w powietrzu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości