Pokemony tu możecie pogadać o pokemonach :P
I znajdywać perły
oj kacper oni dla żartów to pisali ... Każdy kto ma (Bluzki jest fanem poków jak ja.) Wie że Arceus jest Podobny do Stalowego konia i jest The best/
Mimo to ludzie mają swoje ulubione poki Np. Mewtwo mew Lugia Dragonite Tyranitar Salamence itp
Konfidencić na maluchy
Wicio 3 salke nawet ja bym mógł zrobić bo to najłatwiejsza salka dajesz 2 poki które chcesz wyexpić a potem jakiegoś ziemnego np. GRAVELERA KTÓRY MA PODTYP ZIEMNY GNOMIE
Kacper ja znam o wiele więcej poków na pamięć a sie tym nie chwale. A to wiesz że dla jaj piszemy -,- NIE LEKCEWAŻ POTĘGI MAGIKARPIA
Aha Garden zapomniałem że MAGIKARP MA NAJLEPSZĄ SZYBKOŚĆ ZE WSZYSTKICH POKÓW I OMINIE WŁOCZNIE!!!
mój ulubiony to Gardevoir Smile

Wicio jak przyjdziemy do szkoły gramy w typy ale wszystkie generacje XD
[Obrazek: gallery_1410469134_989794.gif]
[Obrazek: 134.gif] - KLIKNIJ
Cytat:Ale ty głupi jesteś, idzie się do pracy pokonuje trenerów w dziczy, sprzedaje poki w hodowli i targu, sprzedaje przedmioty, zdobywać na wyprawach.
Tak... :I
Po pierwsze 3 lvl trenera a pojedynki są od 15 wiec...
Po drugie nie będę czekał 18 g. na troche kasy
I CO!!! Zrobiłem 3 sale samym nidoquennem na 36!! Już trenerzy byli trudniejsi!! I dostałem TM 6!!! Toxic chociaż nie wiem na co mi on Tongue
Wicio moge ci ją sprzedać za 400.000Y

lol Toxica przez TM może nauczyć sie każdy pok Tongue

Mam 4 odznakiBig Grin Głazu, Kaskady, Grzmotu i Zefiru Big Grin
[Obrazek: gallery_1410469134_989794.gif]
[Obrazek: 134.gif] - KLIKNIJ
Znalazłeś małże. W środku znajdujesz Alabastrową Perłę! Z tą drogocenną zdobyczą ruszasz do miasta, gdzie dostajesz za nią górę pieniędzy: 36750 ¥
no ja wale xd ile trzeba napisgac w tych emmm pomocnikow czy jacus tak , zebym mogl juz z liderem xd

PS. dobrze ze dratini jest z kanto xd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
musisz pokonać 5 trenerów z rzędu czyli jak 4 pokonasz a piątego nie to musisz od nowa jechać :d

sprzedam Charmeleona na 25 świeżo złapany! http://poke-life.net/pokemon_skr.php?p=49190205
[Obrazek: gallery_1410469134_989794.gif]
[Obrazek: 134.gif] - KLIKNIJ
to ja z 6 z rzedu pokonalem ;p i jakos nei moge jeszcze xd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
no to chyba liczyć nie umiesz Tongue
[Obrazek: gallery_1410469134_989794.gif]
[Obrazek: 134.gif] - KLIKNIJ


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości