Logacze...
#11
cichy juz mowil o tych 5 sekundach jesli ustawi je jako oczekiwanie na /spawn rowniez taki sam czas bedziemy oczekiwac przy wejsciu na arene / a co do cuboidu to raczej nie wypali chyba ze na komende /spawn to nie reaguje bo tak byloby to bez sensu iz na spawnie jest enchant a nie mozemy nigdy z niego skorzystac poniewaz zginiemy przy teleportacji
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#12
(10-18-2017, 15:05)Snaxx napisał(a): na spawnie jest enchant a nie mozemy nigdy z niego skorzystac poniewaz zginiemy przy teleportacji

to nie powinno być enchantu i powinno być te 5 sekund czytaj dokładnie "spawn i tabliczki z arenami"
Niedostępny
#13
(10-18-2017, 15:08)BrunoKastner napisał(a):
(10-18-2017, 15:05)Snaxx napisał(a): na spawnie jest enchant a nie mozemy nigdy z niego skorzystac poniewaz zginiemy przy teleportacji

to nie powinno być enchantu i powinno być te 5 sekund czytaj dokładnie "spawn i tabliczki z arenami"

Przycisk "Rozłącz" i można łatwo to ominąć.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
(10-18-2017, 15:12)Tails napisał(a):
(10-18-2017, 15:08)BrunoKastner napisał(a):
(10-18-2017, 15:05)Snaxx napisał(a): na spawnie jest enchant a nie mozemy nigdy z niego skorzystac poniewaz zginiemy przy teleportacji

to nie powinno być enchantu i powinno być te 5 sekund czytaj dokładnie "spawn i tabliczki z arenami"

Przycisk "Rozłącz" i można łatwo to ominąć.

Stąd pomysł z ginięciem przy wylogowaniu, jak w wymieniarkach na innych trybach.

+ mam świadomość, że ustawienie czekania na wykonanie komendy /spawn na 5 sekund spowoduje czekanie na pojawienie się na arenie również 5 sekund, ale to nie jest aż taki problem, rety. Skoro "wziąść" nie jest kardynalnym problemem to czemu 5 sekund czekania na wejście na arenę ma już być tym problemem?

Niedostępny
#15
(10-18-2017, 15:22)Iam napisał(a): + mam świadomość, że ustawienie czekania na wykonanie komendy /spawn na 5 sekund spowoduje czekanie na pojawienie się na arenie również 5 sekund, ale to nie jest aż taki problem, rety. Skoro "wziąść" nie jest kardynalnym problemem to czemu 5 sekund czekania na wejście na arenę ma już być tym problemem?

Nawet tak będzie lepiej, na wypadek gdyby ktoś kliknął w złą tabliczkę.
Niedostępny
#16
(10-18-2017, 15:08)BrunoKastner napisał(a):
(10-18-2017, 15:05)Snaxx napisał(a): na spawnie jest enchant a nie mozemy nigdy z niego skorzystac poniewaz zginiemy przy teleportacji

to nie powinno być enchantu i powinno być te 5 sekund czytaj dokładnie "spawn i tabliczki z arenami"
raczej ty znowu nie zrozumiales do czego sie odnosilem ale czego ja od ciebie wymagam .-.
iam nie porownuj bledu jezykowego do grywalnosci xd taki blad moze ranic twoje oczy ale nie utrudnia jak i nie opoznia rozgrywki
wolalbym inne rozwiazanie ale jesli nic sie nie da zrobic to i to mnie zadowoli
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#17
od wczoraj testowalem przerozne pluginy na uciekanie podczas walki i zaden nie dziala.
combatlog, combatlogx, anti-relog i inne nawet nie chca sie uruchomic, mimo ze wspieraja wersje gry 1.7 (starsze wersje tez testowalem).
odnalazlem dawny plugin fairpvp z boss bar api (pasek smoka jako powiadomienie o walce), ktory udalo sie uruchomic, ale nie jest on kompatybilny z poziomami pvp (wywala plugin), a podczas toczenia walki gdy pojawia sie status na pasku smoka, to sam smok tez pojawia sie na mapie.
stirante nie ma tamtego pluginu (jesli taki byl, bo sobie nawet nie przypominam) i tez pewnie by sobie tutaj nie poradzil.
malo takich pluginow dziala na bronie i jednoczesnie na te nasze poziomy, ja takiego nie znalazlem.

jedyne co wymyslilem, to zastosowanie czegos takiego jak na arenie pvp ze skyblocka.
caly region jest jak wymieniarka, komendy sa zablokowane (wszystkie), a podczas wylogowania sie po prostu giniemy (tez moga byc problemy z poziomami, nie testowalem).
aby wyjsc z gry lub na spawn trzeba wskoczyc do jakiejs dziury, wejsc do specjalnego domku czy innego miejsca gdzie tylko tam dzialaja komendy i gdzie tylko w tych miejscach mozna sie bezpiecznie wylogowac. inaczej po prostu zginiemy i wszystko z nas wypadnie.
zapewne beda problemy z poziomami, ale mysle ze jakos uda mi sie to zmienic.
innego rozwiazania nie widze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#18
wyczuwam kampienie przy miejscu gdzie bedzie dozwolone opuszczenie areny no ale coz
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#19
(10-19-2017, 13:41)Oskier napisał(a): wyczuwam kampienie przy miejscu gdzie bedzie dozwolone opuszczenie areny no ale coz
no niestety nawet jak zrobie dziure w podlodze bez drabinek, to gracz i tak sie wydostanie strzelajac pod siebie z broni. gdyby nie bron, to musialby sie teleportowac na spawn.
ale mysle, ze moga to byc zwykle domki (jakos oznaczone), na ktorych pvp bedzie dzialac, ale bedzie mozna sie w nich wylogowac i isc na spawn.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#20
(10-19-2017, 10:26)Cichusek napisał(a): caly region jest jak wymieniarka, komendy sa zablokowane (wszystkie)
Myśle, że komendy takie jak: /staty, /msg, /r można zostawić. Raczej nie ma potrzeby blokowania ich.


Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości