Youtube Online ^.^
Wujkowi zabrałeś?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
Nawet nie
  Odpowiedz
To skąd masz, bo ty chyba jeszcze nie jesteś dorosły.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
A i owszem nie jestem, jednak mam kolegów, ktorzy są i bez problemu, legalnie kupili 3 pół litrowe butelki, którymi raczyliśmy się wczorajszego, pięknego wieczoru.
  Odpowiedz
I mnie nie poczęstowałeś?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
Nie starczyło.
  Odpowiedz
starczyło przecież byłem u ciebie :kappa:
  Odpowiedz
No i koniec tego dramatu. Przepiękna porażka!
Ja po prostu nie wierzę... Ta porażka boli tym bardziej że nie grali oni jakoś przyzwoicie, oni byli po prostu okropni. 0 obrony, bezsensowne strzały, chybione podania, 0 jakiś sensownych akcji, gubienie piłki, czy zmarnowany strzał Krychowiaka. Drugi gol pokazał że nie ma żadnej organizacji, że oni nie wiedzą co mają robić... Czy tak powinna grać reprezentacja która miała 5 miejsce w rankingu FIFA? Czy tak powinna grać jakakolwiek reprezentacja? Myślałem że w końcu mamy mocną drużynę, w końcu na Euro 2016 pokazali że coś są w stanie ugrać, a tutaj coś takiego. Meczu z Japonią, nie oglądam to będzie tylko już profanacja zwłok Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Zakończmy już ten festiwal żenady w naszym wykonaniu, gdyż na ten moment to 0 punktów, 0 goli, 0 emocji, 0 nadzieji.

Odmeldowuje się, znowu daliśmy ciała, sakreble o kurde
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
.....[Obrazek: be838c5d2e3e3f4b5a9e44c76e6af38b.jpg]
  Odpowiedz
No i koniec. Wygrali tylko dla tego że Japonia miała ten mecz gdzieś, ale co tam... Cieszmy się...
Ale poważnie powie mi ktoś co się działo w końcówce tego meczu? Przecież to była jakaś parodia co oni tam robili. Smile

Pięknie, pięknie. Pierwsze miejsce (od tyłu) w tabeli, szczyt naszych możliwości ale czego się nie robi dla widzów.
Jest jeden plus gdyż od jutra oglądamy już prawdziwą piłkę nożną, a nie jakaś padake. Smile
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości