ProjectStB
A jedno już naprawiłem dx apka "Xbox" na win 10 ma funkcje dvr i powodowała ona blokadę fpsow, musiałem to wyłączyć (w csie na pewno, reszty nie zdążyłem sprawdzić bo naprafiło się). A jeszcze jedno mnie męczy. Mianowicie jakiś taki blur, rozmycie w steamie. Wszystkie aplikacje wyglądają ok (przeglądarka, Skype etc) tylko steam się rozmywa. Naprawia do ustawienie skalowania czcionek w Windowsie (z 125% na 100%) ale weź tu rób coś na laptopie gdy wszystko jest takie małe xd
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
no nieźle
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
No tak juz jest kroks, nie wszystkie programy, a nawet zdecydowana mniejszosc obsluguje male ekrany o wysokich rozdzielczosciach .-. Wlasnie dlatego sie tak dzieje


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Niedostępny
  Odpowiedz
A mi przysłali kartę z naprawy (AMD Radeon R9 270 zajebista karta poszło ultra w star Wars bf) i się okazało że klatki w CS:GO to 10-190 i znów poszła do naprawy [FACE WITH TEARS OF JOY][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
No na razie to tylko fakboi stim tak robi .-.
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
(09-23-2016, 06:52)Andar napisał(a): A mi przysłali kartę z naprawy (AMD Radeon R9 270 zajebista karta poszło ultra w star Wars bf) i się okazało że klatki w CS:GO to 10-190 i znów poszła do naprawy [FACE WITH TEARS OF JOY][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
R9 270 to my w szkole mamy na kompach od lana

Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
co tam
  Odpowiedz
zimno
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
Nieźle, tylko mam dylemat, Redmi 3 Pro czy Redmi 3 + szkło hartowane, etui itp.

Wysłano z mojego GT-S7560M przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
  Odpowiedz
nareszcie zmieniasz trenda brawo
nie sprzedawaj go, zrobisz mu zdj nowym telefonem dla mnie
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości