Nawiązując do poprzedniego wątku...
#11
Ciekawe dlaczego jak ja jestem i nawet jeśli go zabijam to nigdy mnie nie obraża.
A poza tym, nata, prowokujesz łamiąc soje, strzelając ze snajperki do sojuszników i zrzucając z reda - też bardzo chętnie bym cie zbluzgał ale wiem że zaraz na forum polecisz albo focha strzelisz.

Sam nie wierzę że biorę jego stronę
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#12
(01-29-2015, 18:16)TheGardenPL napisał(a): Ciekawe dlaczego jak ja jestem i nawet jeśli go zabijam to nigdy mnie nie obraża.
A poza tym, nata, prowokujesz łamiąc soje, strzelając ze snajperki do sojuszników i zrzucając z reda - też bardzo chętnie bym cie zbluzgał ale wiem że zaraz na forum polecisz albo focha strzelisz.

Sam nie wierzę że biorę jego stronę


Ja mu na /msg napisałam, że zrywam soja, poza tym napisałam nawet na ogólnym, że zrywam sojusz z każdym, może Ciebie wtedy nie było, nie wiem.
#13
Jak widzicie Marit_Brojgen łamie wszelakie zasady obowiazujace. Wyzywa,cheatuje. Mimo kilku banow nadal robi to samo. Ostatnio tez powiedzialze ja go prowokowalem,gdzie on pierwszy sie zaczyna za kazdym razem. Natalia widziala jak było w moim przypadku. Skoro marit napisałs,że Natalia udaje cnotke to nasuwa sie pytanie. Znasz ją w realu,ze ja oceniasz? Ja do niej nie mam nic mimo,ze znam ja bardzo krotko to jednak wyglada na miłą osobe. Twoja wada jest z kolei poziom na pistoletach. Myslisz,ze masz taki poziom to jestes gigantem. Jak dla mnie powinienes odajc od tego wyniku 3/4 poniewaz uzyskales ten wynik na cheatach.
Do tematu:
Dostał bana na 5 dni już 2 razy. Raz,ze wklejał stare ss obciazajace mnie,a raz za wyzywanie. Sugeruje zatam dłużeszego bana i przeprosiny dla Varille. Mimo swojego wieku powinienes miec chociaz troche szacunku do kobiet. W sumie to masz nick ja dziewczyna i zachowujesz sie jak dziewczyna,ale nie mi to oceniac. Tak wiec z 10 dni bana powinno wystarczyc + przeprosiny
Niedostępny
#14
zbanowany na 1 dzien.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości