moja aura
#11
Coś mi tu śmierdzi prowokacją Big Grin
#12
Kiedy ty mnie rudego widziałeś Big Grin ? -,-
#13
A zdj ci na fejsbukach nie wysylalem?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
#14
(01-26-2015, 00:15)Paazik napisał(a): A REdss jest rudy i co zrobisz?

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Tak, wyzywaniem od rudych jesteś taki fajny i zabawny...

Wiesz co Ci powiem?
Ani razu twoje żarty śmieszne nie były.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
#15
Będzie wojna...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#16
Widze ze bardzo dorosli majnraftowicze (glownie natalia) maja bol dupy i robia spine gdy ja dla beki pisze cos na forum na redzia ktory jest spoko ziomeczkiem i nigdy nie obrazalem go na serio (on wie jakby ktos nie zrozumial. Odniose sie do 2 kwestji o moich przzezabawnych zartach, nie wiedzialem ze moje zarty sa nie smieszne, myslalem ze to suchary ktore maja byc sucharami a nie czymstam o czym myslisz :*

Tails jesli myslales o wojnie z redziem to nie Big Grin a z osoba nad toba moze moze Big Grin
#17
(01-26-2015, 10:25)Paazik napisał(a): Widze ze bardzo dorosli majnraftowicze (glownie natalia) maja bol dupy i robia spine gdy ja dla beki pisze cos na forum na redzia ktory jest spoko ziomeczkiem i nigdy nie obrazalem go na serio (on wie jakby ktos nie zrozumial. Odniose sie do 2 kwestji o moich przzezabawnych zartach, nie wiedzialem ze moje zarty sa nie smieszne, myslalem ze to suchary ktore maja byc sucharami a nie czymstam o czym myslisz :*

Tails jesli myslales o wojnie z redziem to nie Big Grin a z osoba nad toba moze moze Big Grin

Tylko gimbusy wyzywaja się "dla zabawy"

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
Powiedzial gimb :/

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
#19
Masz problem

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#20
Z toba :/

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości