Omfg...
#1
Tak, wiem, że wiele takich tematów było...
Lagi jak cholera. Czemu tak w końcu jest? Internet teraz mam w normie, jakoś 30-40 pingu, więc powinno być ok. Nawet gdy stoję na spawnie, to od czasu do czasu wszyscy gracze się zatrzymają, i dopiero po jakiejś sekundzie, może 2 ruszają dalej. Nie wiem czy wiecie, ale TO JEST SERWER PVP, a na serwerze PvP lagi to tragedia krotko mówiąc. Cichy, próbowałeś przenieść serwer PvP na inną maszynę i zobaczyć, czy lagi dalej występują?

PS: I niech kurde ktoś mi powie, że mam słabe łącze albo komputer to skrócę o głowę. Komputer odpowiada za klatki na sekundę, których mam wystarczająco Wink Za lagi odpowiada głównie połączenie, akurat tutaj serwer jest przyczyną słabego połączenia.
Niedostępny
#2
essentials cos nieogarnia nie wiedziec czemu. pisalem z tworcami tego pluginu, ale tez nie wiedza.
wedlug nich po prostu serwer ma duzo pliczkow graczy, a w cale tak nie jest bo inne serwery maja z 2x wiecej tego i nic nie wykazuja Tongue
trzeba przetrwac, moze cos kiedys sie poprawi albo ktos cos wymysli Sad

i nie ma to zwiazku ze zrobieniem nowej edycji/resetu czy czegos, bo po chwili znowu tak bedzie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości