Oszuści!!
#1
Exclamation 
Nikolowa11
Sporagames , tata112 , j..?
2015-01-04 grałam w mc i chciałam kupić owce napisał do mnie nijaki Sporagames że mi sprzeda za 3000$ powiedziałam że to za drogo i że bardziej by się opłacało za 200 on napisał że spoko , odwiedziłam go i chciałam zobaczyć na dowód czy wogóle ma jakieś owce. On pisał że nie pokaże mi bo będe latała mu po domu , w końcu dałam mu 200$ a on po prostu wyszedł z gry... Ktoś do mnie napisał że jest jego wspólnikiem (Pamiętam że jego nick był na J) ja mu opisałam co się stało i że dużo razy byłam oszukana a on do tego mnie obraził że jestem naiwną dziewczynką i on na to nic nie poradzi. Cry Włączyłam sobie u niego sethome i po południu znowu weszłam i do niego poszłam pocieszyłam się że może mi odda kase , ale gdy do niego pisałam na priv jak i publicznie to mi nie odpisywał a dobrze widziałam że jest online.

tata112 - Także oszust , pisał na ogólnym że za 60 żelaza da 2 diaxy , zgłosiłam się gdy mnie odwiedził powiedział żebym dała mu 30 żelaza to da mi 1 diaxa i potem jeszcze raz , gdy mu dałam to 30 to wyszedł i dalej pisał na ogólnym że się tak wymieni...



Niestety screena nie mam gdyż nie pomyślałam i nie zdążyłam zrobić i nie wiedziałam że jest potrzebny bo dopiero po tej sprawie założyłam konto na forum ale to nie są żadne bzdury to prawda.. CryCryCryCryCrySadSadSadSadSad
#2
Następnym razem będziesz wiedziała, że trzeba robić screeny. Inaczej nie banujemy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości