Spam
#1
Question 
Mogli byście dodać coś na ten spam.? >.<
あきらめたら そこで試合終了ですよ
#2
aktualny antyspam dziala na zasadzie powtarzania sie slow. jak np. ktos napisze takie zdania:
"ale ja lubie ciastka"
"ciastka sa takie super"
"zjadlbym ciastko"
to tez uzna to jako spam, bo powtorzylo sie jedno slowko duzo razy, dlatego lubie ten plugin Tongue
to znaczy, nie zablokuje kazdego kolejnego zdania z tym slowem, ale jak ktos duzo razy to napisze (bez znaczenia czy da !!!! na koncu) to plugin bedzie bardziej mu sie przygladal i nawet jak zacznie pisac co innego ale bardzo szybko to go wyrzuci.

iii.. tak w ogole chyba cos bylo zle ustawione w pliku konfiguracyjnym, zmienilem to teraz i powinno juz lepiej czegos takiego pilnowac.
zobaczymy Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Można dodać że pisze się jakieś słowo np. co 5 sekund. To też działa a chyba będzie współgrało z dotychczasowym pluginem Wink
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#4
(01-01-2015, 00:24)McKwadrat napisał(a): Można dodać że pisze się jakieś słowo np. co 5 sekund. To też działa a chyba będzie współgrało z dotychczasowym pluginem Wink
Tak jak na pvp motyki
Można by zrobić, tylko 5s a nie 15

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(01-01-2015, 11:13)Frost napisał(a):
(01-01-2015, 00:24)McKwadrat napisał(a): Można dodać że pisze się jakieś słowo np. co 5 sekund. To też działa a chyba będzie współgrało z dotychczasowym pluginem Wink
Tak jak na pvp motyki
Można by zrobić, tylko 5s a nie 15

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

nie wiem czy to nie bedzie przesada.
na pvp dalem taki plugin bo ludzie przeklinali i wyzywali sie po zabiciu. na takim serwerze czat w ogole nie jest potrzebny, a na freebuildzie gdzie jest handel i w ogole to wiesz..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Ja uważam że coś w stylu anty spamu na pvp byłoby odpowiednie. Handel handlem ale czat na classicu to jest masakra. Jak ktoś coś będzie chciał kupić to na msg napisze.
Na początku to 15 sek było denerwujące, ale na spam zadziałało doskonale, ludzie się przyzwyczają.
Proponowałbym przemyślenie tego panie Cichusku
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości