Śmietana
#31
Haha, dobry żart. ja dziewczyną? Wcale się nie wygłupiam. Jeśli masz coś mi do zarzucenia zapraszam na PW bo nie po to są tematy aby się w nich kłócić. Bezpodstawnie to ty jeszcze na forum istniejesz(istniałeś).
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#32
(12-31-2013, 11:14)Vonheim napisał(a): TheGardenPL masz *********. Ewe po co się wygłupiasz? Myślisz że cichy dał ci moda na off-topić to jesteś królem.... Ja przynajmniej jestem legendą.... A nie jakąś nową dziewczyną cichego której dał bezpodstawnie moda dał

Pozdrawiam.

PS: Dla mnie to jest zabawa a nie prawdziwe życie jak dla niektórych... Gg cichego to:*******

//Hayer

O cześć śmietana!

No ale trzeba się zgodzić, to już legenda Tongue
Niedostępny
#33
Legenda masywnego spamu i trollu, której nikt nie chce. :p
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#34
On był jednym z pierwszych graczy, którzy byli przy teorzeniu serverowni. Był podczas tworzenia sky'a i tworzenia WF sernika... I sernika cichy nie lubu bo ustawił go w cenzurze Tongue
***

Ci starzy graczy nadal są...kelredan np.. Tylko, że są też tacy gracze którzy poszli w ślady sernika(*** cos kombinowal i mowil ze to jego wszystko ) np ciemny. Ja się niestety musiałem dowiedzieć, bo mi śmietana powiedzial, a potem cichy wytłumaczył jak bylo na prawde -.-'
#35
I cały *** jasny.
Niedostępny
#36
*** hmmmm
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#37
adam nie ogarnia
#38
no i git
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#39
(07-12-2013, 14:31)Viper napisał(a): Z moim meczetem Heart ;D
Muzulman
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#40
(09-16-2014, 16:00)Frost napisał(a):
(07-12-2013, 14:31)Viper napisał(a): Z moim meczetem Heart ;D
Muzulman

No chłopie, był zajebisty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości