no chyba was ***
#1
MELDROX mi się wkradł na konto !
dodał siebie do mojej działki i ukradł mi kilofy silk touch i fortune !! i przy okazji ukradł mi 5 staków bloków diaxowych ! no kur***** pozatym wchodzę dziś na konto patrze ktoś mi się kręci po skrzyniach. wpisuje /p info a tu się okazuje : gracz MELDROX jet jakimś cudem dodany do działki ! NOSZ KUR**A MAĆ ! po za tym wątkiem gracz MELDROX napisał wątek nazwany ''eeem'' w nim napisał że gracz XDWIKTORXD wyjechał poza kraj. TO NIE PRAWDA !! WIKTOR siedział na dupsku ciągle w domu OSZUSCI
Razem z graczem KUBUSIOWATYKUBA okradli mnie SKUR***** aż mnie jasny szlak trafi ! i jak tu grać normalnie bez przekleństw ? się tak nie da !! CICHY ZRÓB coś z tym !
i niech inni nie zamykają wątku ja chce aby cichy napisał a nie kur*** jakiś zobaczy napisze byle gówno i zamknie wątek. PRZEMYŚL TO CICHUSEK
#2
12patryk12 mi się włamał na konto !
dodał siebie do mojej działki i okradł mnie ze wszystkiego, 2 podwójnych skrzyń diax block i 2 stacki blaze roduf!!!! CICHY ZRÓB COŚ TYM!!!1!!11


Racja, że brzmi jak brednia szaleńca?

No właśnie.
Dowody by były potrzebne, co nie?
Chociaż ss że Meldrox jest dodany do działki...

//down
Nie nieogarnięty, tylko solidnie wkurzony.
Kolejny przypadek dzieciarni uzależnionej od MC. Mnie na Prison okradli to nawet wątku nie robiłem, przestałem grać xddd

//down again
No właśnie xd

//2down
Nie ma to jak nabić, co nie? Napisałem to samo -,-
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#3
po pierwsze: nie logowałem sie na żadne inne konto oprocz "Meldrox"... po drugie nwm kto ci sie włamał na konto, ale pamietam ze bylo takie cos, ze jak kiedys bylem u cb, co gadalismy na skejpie to mnie dodalem zebym ci pomogl z czyms budowac... nwm o co ci chodzi, ale ja sie ci na konto nie logowałem... a wiem że ty na 100% wkradles sie na konto wiktorowi... moze on sie tobie?? ale raczej nie, bo cały czas na skejpie siedzimy teraz wiec nwm... ja ci moge pare diaxow dac, bo moja biedronka ostatnio całkiem nieźle prosperuje, bo codziennie wchodze i "Zapraszam do AutoBiedronki..." nigdy nikogo nie okradlem i nie zamierzam... jestes nieogarnięty

//garden a co za problem wpisac stojac na dzialce "/p dodaj Meldrox" , potem /p info i zrobic screena??
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#4
patryk : "dowody"
#5
ale ja nieogarniam... cichy sprawdz czy z mojego ip wchodzilem na jakies inne konto niz Meldrox i bedzie po sprawie bo jestem fałszywie oskarżany...

//ogólnie uuu fajnie!! w dodatku wiktorowi ktoś hasło zmienił... ciekawe kto to mógł być
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
przepraszam bardzo mój kolega w realu sąsiad w mc widział KUBUSIOWATYKUBA na mojej działce. po 2 meldrox kur*** ja cie nei dodawałem do działki !
#7
omg... przypomnij sobie jak (juz dawno) bylem u cb w magazynie, a potem na farmie i pozwoliłeś mi nakopać sobie cobla z fabryczki kamienia... wiec wtedy mnie dodales i ja kopałem dość długo, a ty potem musiales isc... i niemozliwe jest ze latałem po twojej dzialce bo mnie nie bylo wtedy na działkach ;p narazie nie bede odpisywac bo zchodze z kompa na godzine, dwie bo ide z ogladac film w tv XD
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#8
chciales żebym cb dodał do kopania ale cie nie dodałęm. przy świadkach patrzyłem z ciekawości /p info
#9
ŚWIADEK NIE DOWÓD, ŻELAZNA ZASADA FORUM

Coś kręcisz, bo tego ss z /p info nie chcesz dać.


//down

   
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#10
meldrox mój kolega kamill6785 potwierdzi że włamywałeś się do mojego kolegi który zwie się damianmu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości