nether
#1
moze zrobicie nowy nether? nudno chodzic ciągle w te same miejsca ... zróbcie to nikomu to nie zaszkodzi
#2
Dobry pomysł. To naprawde nudne chodzić tylko po poznanych juz ścieżkach.
#3
Popieram!
Albo tak jak na surowcową. wchodzisz i każdego w inne miejsca

Popieram!
Albo tak jak na surowcową. wchodzisz i każdego w inne miejsca
#4
Ja też popieram, ale żeby spawn był jednak w jednym miejscu Smile
#5
my chodzilo zeby w netherze tak ludzi rozrzucało... żeby w netherze nie bylo spawnu jednego tylko losowo... ale cichy tego nie zrobi, bo jak bedzie losowy spawn w netherze to moze cie do lawy zespawnic
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
Myślę że nie może do lawy, ale wiem że w netherze jest włączone PvP, a jeżeli będzie losowo to nie będzie miało to wszytko w sumie sensu...
Vipy mają tyle dobrze, że mogą używać komendy /tpa i teleportować się np. do kolegi/koleżanki.
Hmm... To w sumie, ja jestem na tak.
Niedostępny
#7
ja na nie, bo zawsze lepiej pójść samemu w znane miejsca, albo zrobic sobie podroz z kolegą/kolezanka gdzies dalej... jestem na nie, bo moze cie zespawnic w niebezpiecznym miejscu
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#8
Zastanawia mnie jedno. Dlaczego. Cichusek lub jakiś moderator nie zabrał głosu w tej sprawie. :-)
#9
Może się zastanawia?
Z tego co wiem, to Gal ma wakacje, Hayera nie widziałem ostatnio więc też pewnie pojechał. Cichusek nie musi odpowiadać od razu, cierpliwości.
Niedostępny
#10
Hayer był wczoraj


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości