obstawiamy ;)
#51
czyli tak hayer irwin wicio przegrali. Jacu za podanie dwóch wyników dyskwalifikacja. W poniedziałek podam wynik. Kto zrobi edycje dyskwalifikacja. Ja obstawiam 5-0 dla niemców. Nagrodę postaram się załatwic na srode. O 20.00 koniec głosowania. Nie polecam twraz zmieniac wyniku bo dyskwalifikaca.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#52
ja nie podałem wyniku wiec obstawiam 2-1 dla Argentyny Big Grin
#53
kazdy wynik jest dobry ;p
ale to bedzie remis(JAKIKOLWIEK 0-0 1-1 itd.)
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#54
Niemcy wygraja jak nic,chyba ze Argentyna bedzie grac defensywa to Niemcy moga nie strzelic i Argentyna moze czekac do karnych.Ale Niemcy moga wygrac jak nic
#55
3-1 dla naszych sąsiadów
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
#56
?-? tak, obstawiam xD
Konfidencić na maluchy
#57
Finał zaiste może być bardzo ciekawy, choć leciutko przeważa mi się szala zwycięstwa na Argentynę, względy serca, to rozum mówi Niemcy. Niemcy wygrają myślę że będzie 4:2
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#58
ehh niektórzy chyba nie doczytali pierwszego posta. Czyli szanse ma tylko 10 osób. Bardzo wam dziękuje za takie zainteresowanie mini konkursem. Będzie stworzony ranking ´´ kto był bliżej do wygranej´´ (tak dla pocieszenia). Nagrody tak jak wspominałem będą w środę bo niestety musizłem zakupić nowe mercuriale bo podczas ostatniego meczu odleciała mi podeszwa xD. Bardzo was przepraszam za utrudnienia .am nadziwje że mi wybaczycieSmile. Zbliża się 20.00 z niecierpliwieniem czekam na mecz i co tu by jeszcze powiedzieć. Linie głosowe uważam za ZAMKNIĘTE i do jutra za wynikiem.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#59
(07-13-2014, 18:45)irwin napisał(a): Finał zaiste może być bardzo ciekawy, choć leciutko przeważa mi się szala zwycięstwa na Argentynę, względy serca, to rozum mówi Niemcy. Niemcy wygrają myślę że będzie 4:2

irwin god damn co ty masz w sygnaturze bo zastanawiam sie juz 5 dzien jak nie dluzej?
#60
Chyba na odwrót xDDDDDDD

//edit:
Redss napisał post
ReDsS napisał(a):Niemcy 0-1 Argentyna
I chyba mu się drużyny pomyliły ;,,,;
I po mojej uwadze usunął post XD
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości